AISIN EUROPE z rozszerzeniem oferty aftermarketowej na targach Automechanika

16 sierpnia 2022, 14:34

Podczas tegorocznych targów Automechanika we Frankfurcie firma AISIN Europe pokaże swoje zaangażowanie na wtórnym rynku części samochodowych. Firma ogłosi podczas targów, że rozszerzyła użycie swojej marki ADVICS na całe portfolio swoich produktów hamulcowych na rynku wtórnym.

– Biorąc pod uwagę, że są to największe i najbardziej wpływowe targi na rynku wtórnym, jednostka AISIN Europe Aftermarket jest dumna, że weźmie udział w tegorocznej imprezie we Frankfurcie po raz pierwszy jako samodzielny pion biznesowy – wyjaśnia Bérenger Léonard, starszy menedżer ds. strategii na rynku wtórnym. – Na naszym stoisku pokażemy, w jaki sposób udostępniamy moc oryginalnego wyposażenia Grupy AISIN naszym klientom na rynku wtórnym. Realizujemy nasze przesłanie, wprowadzając całą naszą ofertę produktów hamulcowych na rynku wtórnym pod nazwą ADVICS, zgodnie z naszą strategią dotyczącą oryginalnego wyposażenia. Ponadto zaprezentujemy kilka ekscytujących nowych zmian w programie ADVICS, które pomogą naszym klientom oferować jakość odpowiadającą wyposażeniu oryginalnemu i wydajną wymianę części w sposób całkowicie bezproblemowy.

Marka ADVICS (Advanced Intelligent Chassis Systems, pol. zaawansowane inteligentne systemy podwozia) wykorzystywana była wcześniej przez firmę na rynku wtórnym wyłącznie w ramach jej programu produktów hydraulicznych. Hamulce, klocki hamulcowe, zaciski hamulcowe, cylindry hamulcowe, wzmacniacze hamulców i rozpieracze hydrauliczne firmy AISIN do pojazdów europejskich i azjatyckich są teraz dostępne pod marką ADVICS.

Firma wykorzysta również targi jako platformę umożliwiającą zaprezentowanie rozwoju swoich produktów pod marką ADVICS w zakresie tarcz hamulcowych, elektrycznego hamulca postojowego (EPB) i płynu hamulcowego.

– Wydaje się, że minęło bardzo dużo czasu, od kiedy przedstawiciele firm prowadzących działalność na rynku wtórnym mogli spotkać się osobiście i nie możemy już doczekać się spotkania z naszymi starymi znajomymi na naszym stoisku oraz oczywiście nawiązania nowych kontaktów. Tak wiele się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat. Cieszymy się, że możemy dowiedzieć się, co słychać na rynku oraz zaprezentować najnowsze produkty i osiągnięcia marki AISIN – podsumowuje Berenger Leonard.

Stoisko firmy Aisin Europe nr C30 będzie mieściło się w hali 4 targów Automechanika Frankfurt.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!