‘Steering You Through Life’, czyli ‘Kieruj swoim życiem’ – febi uruchamia nową kampanię poświęconą układowi kierowniczemu i zawieszeniu

20 kwietnia 2022, 23:30

Nowa kampania febi, promująca szeroki  asortyment układu kierowniczego i zawieszenia, wykorzystuje hasło ‘Steering You Through Life’, czyli ‘Kieruj swoim życiem’. Podkreśla ono znaczenie oraz przeznaczenie promowanych produktów. Życie jest podróżą po drodze usłanej mnóstwem zakrętów i nieprzewidywalnych zwrotów. febi jest niezawodnym partnerem pomagającym zachować komfort i bezpieczeństwo bez względu na pokonywaną drogę. febi oferuje kierowcom wyłącznie najwyższej jakości elementy układu kierowniczego i zawieszenia.

Dzięki obszernemu asortymentowi obejmującemu ponad 10 000 elementów układu kierowniczego i zawieszenia do wszystkich popularnych modeli samochodów produkcji europejskiej i azjatyckiej, febi oferuje swoim klientom kompleksowy katalog produktów. Dodatkowo stosowana przez febi filozofia ‘Fast to Market’, czyli ‘Szybko na rynku’, przewidująca stałe badania i rozwój w celu poszerzenia asortymentu, pozwala jak najszybciej wdrażać nowe produkty zarówno do modeli już obecnych na drogach, czy też dopiero wypuszczonych na rynek.

Elementy układu kierowniczego i zawieszenia febi podlegają szczególnej staranności na etapie projektowania, produkcji oraz montażu końcowego. Podejście to dotyczy wszystkich produktów oferowanych w ramach marki, bez względu czy są to łączniki stabilizatora, drążki kierownicze, czy też wahacze zawieszenia. Elementy są projektowane, produkowane i mają takie specyfikacje, by były bezpośrednimi odpowiednikami części OE. Gwarantuje to wysoki poziom jakości i niezawodności.

Dodatkowo, febi wykorzystuje swoje wyjątkowe know-how i kompetencje do wytwarzania we własnym zakładzie produkcyjnym bilstein group Engineering wybranych pozycji z asortymentu układu kierowniczego i zawieszenia.

Ponadto febi oferuje innowacyjne rozwiązanie dla warsztatów pozwalające zaoszczędzić im czas i pieniądze. To asortyment ponad 2 750 zestawów ProKit w zakresie elementów układu kierowniczego i zawieszenia. Zestawy ProKit zawierają wszystkie części i elementy niezbędne do przeprowadzenia szybkiej i skutecznej naprawy. Całość uzupełnia 3-letnia gwarancja producenta na wszystkie części zamienne.

Więcej na temat oferty febi w zakresie układu kierowniczego i zawieszenia można znaleźć na stronie steering.febi.com/pl

Artykuł sponsorowany febi

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!