Apteczka dla motocykli w Inter Cars SA

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Dział sprzedaży części motocyklowych Inter Cars S.A. oferuje zakup niezbędnych produktów w okresie rozpoczynającego się sezonu motocyklowego w promocyjnym „Pakiecie Motocyklowym Apteczka”.

Promocja umożliwia sklepom i warsztatom motocyklowym umożliwiającą zakup podstawowych i niezbędnych na początku sezonu produktów eksploatacyjnych na preferencyjnych warunkach. W promocyjnych pakietach mogą znaleźć się między innymi: oleje silnikowe, filtry, świece zapłonowe, akumulatory, opony, zębatki, łańcuchy i paski napędowe oraz ciekawą gamę akcesoriów motocyklowych Oxford, a wśród nich np., zabezpieczenia antykradzieżowe, pokrowce i ładowarki do akumulatorów.

Każdy klient otrzymuje dowolność w konstruowaniu asortymentu mającego znaleźć się w pakiecie z listy kluczowych produktów. Wszystkie produkty w pakietach są dostępne w preferencyjnych cenach. Dodatkowo, można uzyskać wydłużone (nawet do 30 czerwca 2013 r., w przypadku warsztatów należących do sieci Q-Service Moto) terminy płatności.

Poszczególne pakiety są dostosowane do potrzeb warsztatów i sklepów motocyklowych. Najmniejszy pakiet to 1800 zł netto, kolejne 3 000, 6 000, a największy pakiet – 15 000 zł netto.

Promocja jest skierowana do warsztatów zajmujących się naprawą i obsługą motocykli. Pakiety można nabyć w każdej ze 146 filii Inter Cars S.A. w całej Polsce.