EUROREPAR – szeroka gama produktów do serwisowania samochodów różnych marek

19 maja 2021, 23:56

Marka EUROREPAR należy do Groupe PSA. Doświadczenie czołowego producenta samochodów pozwoliło zbudować gamę części i innych produktów motoryzacyjnych, składającą się z 12 tysięcy pozycji w 60 grupach produktowych. Oferta jest wciąż rozwijana.

EUROREPAR – co składa się na ofertę marki?

Marka EUROREPAR została powołana do życia z myślą o właścicielach pojazdów po zakończeniu okresu gwarancji fabrycznej (mających 3 lata lub więcej). Celem Groupe PSA było zaoferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości części zamiennych w korzystnej cenie. Oferta skierowana jest nie tylko do użytkowników pojazdów marek należących do Groupe PSA, ale także większości innych, występujących na rynku. Większość grup produktowych marki EUROREPAR zapewnia pokrycie zapotrzebowania europejskiego parku pojazdów na poziomie powyżej 80%. Produkty marki są znane już w ponad 100 krajach na całym świecie.

Co konkretnie znajdziemy w ofercie marki EUROREPAR?

 • części zamienne do obsługi eksploatacyjnej i prostych napraw mechanicznych
 • opony letnie i zimowe
 • oleje silnikowe i do skrzyń biegów i inne płyny eksploatacyjne
 • elementy wyposażenia warsztatu
 • akcesoria samochodowe – np. kołpaki, dywaniki, pokrowce

Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją.

Jak powstają produkty marki EUROREPAR?

Przewagą marki EUROREPAR na tle wtórnego rynku części zamiennych jest bogate doświadczenie jednego z największych producentów samochodów na świecie. Produkty z gamy EUROREPAR są opracowane i zatwierdzone przez wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów Grupy PSA. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala podążać za coraz surowszymi wymaganiami rynku i zapewniać konkurencyjność oferty. Dzięki zaangażowaniu w proces zaopatrzenia w części tych samych ludzi, którzy pracują przy komponentach do seryjnego montażu pojazdów Grupy PSA, możliwe stało się dotarcie oraz współpraca z najlepszymi dostawcami części zamiennych.

Kompleksowość, jakość, niezawodność…

Wszystkie części, które mają zostać włączone do oferty EUROREPAR podlegają uprzednio specjalnym procedurom kontrolnym, przeprowadzanym przez specjalistów ds. jakości Grupy PSA. Badana jest także zgodność procesów produkcyjnych z normami ISO. Wyniki kontroli jakościowych gamy podlegają analizie, dzięki czemu ciągle wprowadzane są udoskonalenia w zakresie wydajności i trwałości części.

Dbałość o wybór odpowiednich dostawców oraz jakość produkcji przełożyła się na otrzymanie przez części EUROREPAR licznych certyfikatów, poświadczających spełnianie wymogów różnego typu norm, ustanowionych na niezależnym rynku motoryzacyjnym. To bardzo ważne, szczególnie w przypadku części, mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo eksploatacji pojazdów w ruchu drogowym.

Dla kogo jest oferta produktów EUROREPAR?

Marka EUROREPAR to doskonała oferta dla warsztatów naprawczych obsługujących auta pogwarancyjne, chcących oferować swoim klientom wysokiej jakości części w korzystnej cenie. Kompleksowość oferty pozwala na znalezienie części eksploatacyjnych i innych produktów do pojazdów większości marek w jednym miejscu.

Systematyczny rozwój marki EUROREPAR gwarantuje coraz szersze pokrycie zapotrzebowania rynku części oraz wysoką konkurencyjność oferty. Jej zalety docenią zarówno właściciele warsztatów, jak i użytkownicy pojazdów.

Jak zamawiać produkty EUROREPAR?

Produkty EUROREPAR do samochodów większości marek można wygodnie zamówić poprzez:

 • ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
  BIURO OBSŁUGI KLIENTA: 22 500 94 72
  Czynne od poniedziałku do piątku 8:00-18:00
 • ZAMÓWIENIA E-MAIL: czesci@distrigo.com.pl
 • ZAMÓWIENIA ON LINE: public.servicebox-parts.com

Produkty EUROREPAR są dostarczane za pośrednictwem platformy dystrybucyjnej DISTRIGO z Centralnego Magazynu Części Zamiennych Grupy PSA zlokalizowanego w Polsce. Dostawy realizowane są jeden lub dwa razy dziennie w zależności od lokalizacji warsztatu.

Po więcej informacji na temat oferty części marki EUROREPAR:

Lub obejrzyj film:

Artykuł sponsorowany EUROREPAR

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!