Mój Warsztat – nowy program dla klientów Inter-Team

1 października 2020, 9:58

Inter-Team udostępnia właścicielom warsztatów samochodowych nowe narzędzie wspierające prowadzenie biznesu. Mój Warsztat to aplikacja przeznaczona zarówno dla małych kilkuosobowych firm, jak i większych przedsiębiorstw, pomagająca w prowadzeniu firmy.

Aplikacja Mój Warsztat to kompleksowe narzędzie stworzone specjalnie dla osób zarządzających warsztatami samochodowymi. Program dostępny jest dla wszystkich właścicieli warsztatów.

Aplikacja charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem. Oprócz modułów takich jak: prowadzenie kalendarza zleceń, tworzenie bazy klientów i historii wykonywanych usług, generowanie różnorodnych raportów, plików JPK, faktur oraz innych dokumentów, aplikacja Mój Warsztat pozwala kontrolować poziom cen usług i produktów, a także ustalać rabaty. To tylko część dostępnych opcji. Każdy użytkownik sam wybiera i definiuje funkcjonalności odpowiadające jego potrzebom, dopasowując narzędzie do swoich potrzeb i stylu prowadzenia biznesu.

– Dzięki aplikacji Mój Warsztat każdy właściciel warsztatu samochodowego może zyskać wyższy standard pracy, lepszą jakość obsługi klientów, bezpieczeństwo i kontrolę nad prowadzeniem biznesu. – mówi Jacek Adamus, Menedżer Sieci O.K. Serwis w Inter-Team. „W dzisiejszych czasach, kiedy większość spraw, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, załatwiamy on-line, nowoczesne oprogramowanie jest niezbędne, aby sprostać wymaganiom klientów i osiągnąć sukces w biznesie. – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Michał, 8 października 2020, 8:14 4 0

A płatności online nadal nie ma...

Odpowiedz

m p, 14 czerwca 2022, 19:30 1 0

Już są.

Odpowiedz