INTER-TEAM otworzył nowy oddział. Tym razem w Gnieźnie.

5 lutego 2024, 9:51

Rozpoczyna działanie nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM, zlokalizowany w Gnieźnie przy ul. Podkomorskiej 5. Jest to 7 oddział spółki w Wielkopolsce i 87 w Polsce.

– Krok po korku otwieramy kolejne placówki sprzedażowe w Wielkopolsce docierając do nowych klientów i oferując już istniejącym jeszcze lepszy serwis. Oddział w Gnieźnie będzie łączył obie te funkcje. Bliska odległość od magazynu regionalnego w Niepruszewie gwarantuje szybkie dostawy pełnego asortymentu części zamiennych, akcesoriów oraz narzędzi i urządzeń warsztatowych – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Zakupy można realizować na miejscu, korzystając z zaplecza magazynowego oraz zamawiać telefoniczne, mailowo lub poprzez platformę handlową INTER-TEAM. Kierowcy w oddziale zadbają o dostarczanie zamówionych części bezpośrednio do warsztatów, wyjeżdżając w trasy kilka razy dziennie.

– Zachęcam do odwiedzin w nowym oddziale, gdzie nasi pracownicy przedstawią Państwu szeroką ofertą produktową i usługową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowujemy ciekawe oferty promocyjne, oferujemy szkolenia oraz umowy inwestycyjne, które pozwalają na doposażenie warsztatu w nowoczesne urządzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wizyt na miejscu – dodaje Paweł Nowosielski.

Adres nowego oddziału:

INTER-TEAM Gniezno
ul. Podkomorska 5
62-200 Gniezno
tel. 61 679 11 13
e-mail: gniezno@inter-team.com.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8.00 – 17.00
sob.: 8.00 – 14.00

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Who, 5 lutego 2024, 18:28 6 -1

Aha a na starych filiach oe640/1 nie ma ;)

Odpowiedz

ASR1, 6 lutego 2024, 10:16 1 -4

Jest dużo :P

Odpowiedz

Who_, 7 lutego 2024, 8:06 4 0

Teraz jest opisane zostało ale g12 brakuje takie różne prozaiczne oczywiste sprawy jest zabierany z oddziału towar aby było na nowym co położyć

Odpowiedz

poinformowany, 7 lutego 2024, 8:58 1 -3

po co takie komentarze piszesz? każdy oddział ma g12, mc ma kilka tys. sztuk na stanie. Podobna sytuacja z 640/1oe.

Idz sobie zrób kawę i ochłoń.

Odpowiedz