INTER-TEAM otworzył w Skierniewicach swój nowy oddział

2 października 2023, 10:56

Drugiego października rozpoczął swoją działalność nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Skierniewicach przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 124. Jest to piąty oddział spółki w województwie łódzkim i 85 w Polsce.

– Oddział w Skierniewicach to kolejny punkt na mapie sprzedażowej INTER-TEAM, który uruchamiamy w tym roku. Pozwali nam dotrzeć do nowych klientów i rozwinąć sprzedaż w tym regionie. Dbamy o to, aby klienci warsztatowi mieli łatwy dostęp do części wsparty fachowym doradztwem oraz usługami dodatkowymi. Dlatego zapraszamy przedstawicieli lokalnych warsztatów do kontaktu z naszymi handlowcami i do odwiedzin w nowym Oddziale. Nasz zespół sprzedażowy odpowie na wszelkie pytania zarówno pod względem prezentacji oferowanego asortymentu jak i usług mogących pomóc w dalszym rozwoju biznesu – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu lub odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!