Otwarto nowy oddział INTER-TEAM w Wielkopolsce

22 maja 2023, 8:39

W poniedziałek 22. maja został otwarty nowy oddział INTER-TEAM. Wielkopolska placówka jest piątą w województwie oraz 83 oddziałem w kraju.

Otwarcie nowej filii Inter-Team w Pile

– Oddział w Pile jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych klientów. Lokalna filia umożliwi jeszcze lepsze zaopatrzenie warsztatów w szeroki asortyment towarów i usług oferowany w tym regionie przez INTER-TEAM. Dotychczasowi klienci w Pile i okolicy, odczują wymierne korzyści z obecności nowego oddziału, który kilka razy dziennie będzie odpowiadał na ich bieżące potrzeby – mówi Paweł Nowosielski, Dyrektor ds. Rozwoju Oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu – korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego.

– Zachęcam właścicieli warsztatów z Piły i miejscowości ościennych do zapoznania się z ofertą i podjęcia współpracy z INTER-TEAM. Nasz zespół sprzedażowy odpowie na wszelkie pytania zarówno pod względem prezentacji oferowanego asortymentu jak i usług mogących pomóc w dalszym rozwoju warsztatu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z oddziałami INTER-TEAM i odwiedzin w naszej nowej filii w Pile – dodaje Paweł Nowosielski.

Adres nowego oddziału:
INTER-TEAM Piła
ul. Kossaka 123
64-920 Piła
tel. 67 343 11 35
e-mail: pila@inter-team.com.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8.00 – 18.00
sob.: 8.00 – 14.00

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!