W związku z dynamicznym rozwojem firma PUP TIP-TOPOL Sp. z o.o poszukuje kandydatów na stanowisko:

23 stycznia 2013, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Doradca Techniczno-Handlowych
Województwa: kujawsko-pomorskie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Celem pracy na w/w stanowisku jest zwiększenie sprzedaży wyposażenia warsztatowego na terenie powierzonego województwa oraz zapewnienie merytorycznego wsparcia dla klientów i firm partnerskich z zakresu oferowanych produktów.

Zadania:

  • sprzedaż urządzeń warsztatowych
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • prezentacja urządzeń u klientów zainteresowanych zakupem
  • przeprowadzanie instalacji i szkoleń związanych z uruchomieniem urządzeń
  • egzekwowanie należności
  • monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym, mechanicznym
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży motoryzacyjnej
  • znajomość branży motoryzacyjnej na powierzonym terenie
  • prawo jazdy kat. „B”
  • wiedza z zakresu budowy samochodu w szczególności układów elektronicznych i klimatyzacji będzie dodatkowym atutem
  • obsługa komputera oraz pakietu Ms Office
  • znajomość technik sprzedaży
  • wysoka motywacja do pracy, orientacja na wyniki, asertywność, samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • udział w licznych szkoleniach i kursach związanych z oferowanymi produktami
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (pensja + prowizja)
  • duże możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego

Oferty zawierające CV i list motywacyjny, prosimy przesyłać e-mailem na adres:
rekrutacja@tiptopol.com.pl lub na nr fax. 061 649 11 75