PRAN – Pracownik wymiany opon

3 października 2017, 14:15 Oferta może być już nieaktualna

Dla naszego klienta, holenderskiej firmy z branży motoryzacyjnej,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik wymiany opon (różne lokacje na terenie Holandii)

Daty rozpoczęcia: od 9 października do 30 października w zależności od
lokacji.

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wymianę i wyważanie opon glównie w
    samochodach osobowych
  • praca w autoryzowanym serwisie przez sezon zimowy
  • samodzielne stanowisko lub praca w grupie – w zależnosci od warsztatu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie, ale nie jest wymogiem koniecznym
  • prawo jazdy
  • dobry język angielski
  • umiejętności techniczne
  • mile widziany własny samochód, ale nie jest to wymóg konieczny

Oferujemy:

  • dwa dni szkolenia
  • certyfikat po szkoleniu
  • pracę na okres 6-7 tygodni
  • możliwość pracy w soboty (125% dodatku rano, 150% dodatku na zmianie
    wieczornej)
  • po przepracowaniu pełnego okresu 250 euro brutto bonusu
  • zwroty za paliwo
  • 55 euro netto dodatku tygodniowo
  • wypłaty tygodniowe
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane są proszone o wysyłanie swoich aplikacji na
m.tukalski@pran.eu z dopiskiem OPONY w tytule maila. Informujemy, że
skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Posiadamy certyfikat KRAZ
nr 1223.