Osram – Business Development Manager

7 grudnia 2021, 12:00

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Business Development Manager (lokalizacja w Polsce, preferowane centrum Polski)
Region: cała Polska

Zadania:

  • Realizacja zadań wpływających na rozwój sprzedaży oraz produktów
  • Współudział w tworzeniu strategii sprzedażowej oraz produktowej
  • Pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży dla istniejących i przyszłych produktów
  • Intensywne rozwijanie sprzedaży nowych produktów w istniejących kanałach
  • Bieżąca współpraca z centralą w budowaniu portfolio produktowego
  • Monitorowanie trendów rynkowych i inspirowanie rozwoju asortymentu
  • Zarządzanie portfelem przydzielonych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych
  • Udział w opracowywaniu planów sprzedaży oraz ich realizacja do określonych grup docelowych
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków kontraktów zgodnie ze standardami firmy
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Budowanie bazy klientów w oparciu o moduł CRM
  • Analiza rynku i branży w powierzonym obszarze
  • Monitorowanie skuteczności podejmowanych działań
  • Okresowe raportowanie wyników pracy

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane elektrotechniczne lub handlowe)
  • Znajomość branży motoryzacyjnej a w szczególności akcesoriów motoryzacyjnych oraz wyposażenia warsztatów
  • Wysokie kompetencje techniczne
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, negocjacyjnych oraz zorientowanie na wynik
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i proaktywna postawa
  • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją
  • Przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane zaawansowanym)
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość rynku produkcji akcesoriów motoryzacyjnych w Azji
  • Znajomość polskiego rynku produkcji i dystrybucji oświetlenia, off-road, tuning i akcesoriów motoryzacyjnych
  • Znajomość techniki świetlnej

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Wsparcie marketingowe i techniczne

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV na adres: Andrzej.Przybylski@ams-osram.com lub w.stachyra-ext@osram.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.