Multi Parts Poland – Product manager / Menadżer produktu

15 czerwca 2022, 12:36

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Product manager / Menadżer produktu
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie produktem (analiza, projekt, wdrożenie, rozwój),
  • Rzetelne i dokładne uzupełnianie danych (praca z bazą danych, CRM),
  • Uzupełnienie parametrów w katalogach elektronicznych,
  • Opracowywanie opisów projektu,
  • Analiza potrzeb.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość rynku samochodów osobowych,
  • Dobra znajomość obsługi komputera i EXCEL,
  • Dobra znajomość katalogów TecDoc, ETKA i podobnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Udział w ciekawych projektach oraz zadaniach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
  • Motywujący system premiowy,
  • 5 000 – 10 000 zł / mies. (w zal. od umowy).

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: sylwia.drabczyk@multiparts.net. Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.