Motogama – przedstawiciel handlowy

14 czerwca 2023, 10:25

Motogama

P.H. MOTOGAMA SP.J. – importer i dystrybutor części samochodowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
na region: woj. małopolskiego

Zakres obowiązków:

  • opieka nad dotychczasowymi klientami w podległym regionie,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • doradztwo handlowe w zakresie doboru części samochodowych,
  • raportowanie wykonywanej pracy i monitorowanie lokalnego rynku,
  • realizacja założonych planów sprzedaży.

Wymagania pracodawcy:

  • znajomość branży motoryzacyjnej i rynku dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych (warunek niezbędny),
  • znajomość budowy samochodu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • miejsce zamieszkania w wyszczególnionym rejonie,
  • umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu Office,
  • skuteczność w działaniu, komunikatywność, pełna dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyniku sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy),
  • system szkoleń zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie Formularza dostępnego pod linkiem:
Przedstawiciel Handlowy – miejsce pracy Małopolska – Motogama

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.