Moto-Profil poszukuje na stanowisko Przedstawiciel handlowy

19 października 2006, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

19.10.2006r.

W związku z dalszym intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

na teren województw
warmińsko-mazurskiego i podlaskiego

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej, szczególnie rynku części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych produkcji zachodniej,
– co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku handlowca /doradcy handlowego, opiekuna klienta/ itp.,
– gotowość do pełnego zaangażowania się w pracę zespołu firmy Moto-Profil,
– ogólne rozeznanie w technice budowy pojazdów,
– umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office,
– miła prezencja i umiejętność nawiązywania kontaktów,
– miejsce zamieszkania w rejonie oferowanej pracy,
– prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
realizacja strategii firmy poprzez:
– utrzymywanie i rozwój kontaktów z istniejącymi partnerami naszej firmy,
– penetracja rynku i znajdowanie nowych klientów,
– prezentacja i sprzedaż pełnej oferty firmy Moto-Profil.

Oferujemy:
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
– wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
– samochód służbowy, telefon, komputer

CV wraz z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny prosimy kierować na adres: grabowski@moto-profil.pl