Koordynator Krajowy ds. Rozwoju Sieci Warsztatowej

25 stycznia 2016, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma Inter Land Sp. z o.o. Sp. komandytowa poszukuje kandydata na stanowisko:

Koordynatora Krajowego
ds. Rozwoju Sieci Warsztatowej Nexus Auto

Główne zadania

  • wdrożenie i rozwój gotowej koncepcji sieci warsztatowej,
  • inicjowanie i koordynowanie działań marketingowych,
  • negocjacje i bieżąca współpraca z rekomendowanymi dostawcami,
  • dbanie i zapewnienie profesjonalnego wizerunku sieci,
  • koordynowanie funkcjonowania serwisu internetowego.

Oczekiwania

  • minimalnie roczne doświadczenie w branży aftermarketowej i współpracy z serwisami samochodowymi,
  • umiejętność organizacji pracy i zarządzanie zespołem,
  • umiejętność precyzyjnej komunikacji w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność posługiwania się komputerem (MS Office) oraz podstawy z zakresu administrowania serwisem internetowym za pomocą CRS
  • umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy,
  • stabilne zatrudnienie plus możliwość rozwoju,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • miejsce zatrudnienia: Stawiguda, Olsztyn

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres e-mail
joanna.kujawska@interland.com.pl

Uwaga: CV bez doświadczenia w branży motoryzacyjnej lub w branżach pokrewnych nie będą rozpatrywane

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.