Importer i dystrybutor części motoryzacyjnych poszukuje Dyrektora ds.sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych

16 listopada 2007, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

 2007.11.06

Importer i dystrybutor części motoryzacyjnych poszukuje przedstawiciela handlowego

Dyrektor ds. sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych

Obszar działania:
Południowa Polska

Zakres obowiązków:
– pozyskiwanie nowych klientów i opieka na dotychczasowymi;
– koordynowanie prac regionu;
– koordynacja działań marketingowych;
– dbanie o realizację planów sprzedażowych;
– współpraca z klientami, budowanie dobrych relacji, ofertowanie, negocjacje handlowe;
– analiza konkurencji na podległym terenie;
– wytyczanie celów podległym pracownikom i ich realizacja.

Oczekiwania:
– wykształcenie wyższe w dziedzinie zarządzania/ekonomii/studia inżynierskie;
– znajomość rynku części zamiennych do samochodów osobowych;
– minimum 4 – 5 letnie doświadczenie zawodowe;
– znajomość języka angielskiego;
– doświadczenie w zakresie organizacji zarządzania oraz logistyki;
– doświadczenie w zarządzaniu zespołem i motywowaniu pracowników;
– wysokich umiejętności menedżerskich i negocjacyjnych;
– zorientowania na cele i wyniki;
– gotowości do odbywania częstych podróży służbowych;
– umiejętność obsługi komputera;
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyniku sprzedaży;
– możliwość samorealizacji w zakresie zarządzania organizacją;
– pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie;
– możliwość rozwoju zawodowego;
– samochód służbowy, laptop z mobilnym dostępem do sieci, telefon komórkowy.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres
e-mail kadry@beneparts.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 199 poz. 883)