FA Krosno – Specjalista ds. sprzedaży

13 maja 2022, 15:41

fa krosno

FA Krosno Spółka Akcyjna jest wiodącym producentem sprężyn gazowych w Europie dla branży motoryzacyjnej. Współpracujemy bezpośrednio z producentami samochodów osobowych, ciężarówek oraz autobusów. Projektujemy unikalne rozwiązania konstrukcyjne w oparciu o specyfikacje i wymagania klientów.

W procesie wytwarzania stosujemy zaawansowane systemy zarządzania przedsiębiorstwem oraz zautomatyzowane procesy technologiczne wszystko po to, by osiągnąć zadowolenie klienta oraz pozycję lidera na rynku europejskim.

FA Krosno S.A. posiada Certyfikat IATF 16949, który jest potwierdzeniem zasad wg jakich zorganizowana i zarządzana jest firma. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży w segmencie Automotive Aftermarket
Miejsce pracy: Krosno

Jeżeli jesteś osobą, która myśli logicznie, chcesz pracować w wymagającym, zaawansowanym technicznie środowisku przemysłowym, jesteś zaangażowany, lubisz pracować z ludźmi, konsekwentnie dążysz do celu i terminowo doprowadzasz sprawy do końca, to może jesteś osobą, której potrzebujemy.

Szukamy osoby z wykształceniem wyższym, ze zdolnościami analitycznymi, odpowiedzialnej, nastawionej na realizację celów, konsekwentnej w działaniu.

Twój zakres obowiązków:

  • Stały kontakt z obecnymi klientami (zarówno krajowymi jak i zagranicznymi) z segmentu Automotive Aftermarket, identyfikację ich potrzeb oraz dbałość o najwyższy poziom zadowolenia klientów ze współpracy z firmą FA Krosno
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, szczególnie na rynkach zagranicznych
  • Opracowanie i realizacja długoterminowych celów i planów wzrostu sprzedaży także z wykorzystaniem analizy statystycznej w zakresie sprzedaży produktów (analiza historyczna, potencjał biznesowy itp.).
  • Określanie polityki cenowej i dystrybucyjnej zgodnej z rynkiem i z uwzględnieniem analizy działań konkurencji.
  • Wykonywanie rekomendacji dla Działu Inżynieryjnego odnośnie uruchomienia wyrobów o wysokim potencjale sprzedaży a nie znajdujących się jeszcze w ofercie.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość j. niemieckiego byłaby dodatkowym atutem
  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży Automotive Aftermarket
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Odpowiedzialność za swoją pracę i podejmowane decyzje
  • Komunikatywność, systematyczność i sumienność
  • Konsekwencja w działaniu – gotowość do ciągłego uczenia się i doskonalenia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Z naszej strony oferujemy:

  • Pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój i osiągnięcie wysokiej produktywności i ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
  • Pracę w dobrze zorganizowanym, przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • Pracę wymagającą i twórczą, dającą wiele satysfakcji osobom lubiącym koncentrować się na realizowanych zadaniach
  • Środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane
  • Praca od poniedziałku do piątku z elastycznym czasem rozpoczęcia pracy (pomiędzy godz. 5.55 a 8.55)
  • Grupowe ubezpieczenie na życie (dla pracownika i członków rodziny) na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników)

Dołącz do naszego zespołu! Czekamy na Twoje CV.

CV można przesyłać na adres: rekrutacja_sprzedaz@fakrosno.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest FA Krosno S.A.
  2. Dane osobowe kandydata będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  3. Odbiorcą Państwa danych mogą być podmioty działające na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania, usuwania awarii.
  4. Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 90 dni od zakończenia rekrutacji.
  5. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez FA Krosno S.A. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO, kontakt: rekrutacja_sprzedaz@fakrosno.pl.
  6. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.
  7. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w FA Krosno S.A.