Założyciel Inter Cars w Pasji na krawędzi

, 1 grudnia 2017, 14:10

Gościem nowego odcinka programu Bartka Ostałowskiego „Pasja na krawędzi” był Krzysztof Oleksowicz, założyciel i długoletni prezes firmy Inter Cars.

Panowie rozmawiali na tematy zawodowe i prywatne przy okazji… testując nowe Porsche Panamera Turbo S. Z rozmowy można dowiedzieć się wiele o początkach Inter Cars, jasnych i ciemnych stronach prowadzenia biznesu, a także o tym, jaką osobą prywatnie jest Krzysztof Oleksowicz.

Polecamy poniższy materiał, a także cały kanał Bartka Ostałowskiego:

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

kostek, 7 grudnia 2017, 12:31 6 0

Ogromny szacunek dla obu. Dla Bartka za wytrwałość dla Krzysztofa za skromność.

Odpowiedz

Młody, 7 grudnia 2017, 15:13 4 0

Potwierdzam opinie "kostka" w 100%

Odpowiedz

czarny olo, 15 grudnia 2017, 17:23 8 0

Pan Oleksowicz od początku miał wizje prowadzenia biznesu, która wybiegała wiele lat do przodu i konsekwentnie ją realizował, czego brakowało w tamtych czasach wielu innym firmom w branży. Za to trzeba go podziwiać. Śmiem powiedzieć z perspektywy czasu, że to taki Bil Gates naszej branży w naszych realiach. Spójrzcie na firmy Foty Szewczyka, jakie oni mieli możliwości finansowe na początku, a gdzie jest teraz FOTA, IT, a gdzie IC.

Odpowiedz

Bart, 28 grudnia 2017, 21:46 2 -2

Skromny, inteligentny. Wizja się zmieniała. IC zrobiło coś innego. Z początku tworzyła własne filie ale to nie zdało egzaminu.W końcu Pan Krzysztof zaprosił najlepszych klientów z danych rynków i zaproponował deal. Narysował koło przekreślił na pół i powiedział tak się dzielimy. Dany filiant znał rynek lokalny i dalej budował biznes mając ogromne wsparcie centrali. Najlepsi z najlepszych plus wsparcie centrali to musiało się udać. Obecnie IC jest kilka lat przed konkurencją. Życzę dalszych sukcesów :)

Odpowiedz

Klient wueloletni, 23 kwietnia 2018, 10:40 0 0

Szalu nie ma drogo ceny podnoszone

Odpowiedz