Założyciel Inter Cars w Pasji na krawędzi

Witold Hańczka, 1 grudnia 2017, 14:10

Gościem nowego odcinka programu Bartka Ostałowskiego „Pasja na krawędzi” był Krzysztof Oleksowicz, założyciel i długoletni prezes firmy Inter Cars.

Panowie rozmawiali na tematy zawodowe i prywatne przy okazji… testując nowe Porsche Panamera Turbo S. Z rozmowy można dowiedzieć się wiele o początkach Inter Cars, jasnych i ciemnych stronach prowadzenia biznesu, a także o tym, jaką osobą prywatnie jest Krzysztof Oleksowicz.

Polecamy poniższy materiał, a także cały kanał Bartka Ostałowskiego:

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

kostek (7 grudnia 2017, 12:31) ~ Ogromny szacunek dla obu. Dla Bartka za wytrwałość dla Krzysztofa za skromność.

5 0 Odpowiedź

Młody (7 grudnia 2017, 15:13) ~ Potwierdzam opinie "kostka" w 100%

3 0 Odpowiedź

czarny olo (15 grudnia 2017, 17:23) ~ Pan Oleksowicz od początku miał wizje prowadzenia biznesu, która wybiegała wiele lat do przodu i konsekwentnie ją realizował, czego brakowało w tamtych czasach wielu innym firmom w branży. Za to trzeba go podziwiać. Śmiem powiedzieć z perspektywy czasu, że to taki Bil Gates naszej branży w naszych realiach. Spójrzcie na firmy Foty Szewczyka, jakie oni mieli możliwości finansowe na początku, a gdzie jest teraz FOTA, IT, a gdzie IC.

7 0 Odpowiedź

Bart (28 grudnia 2017, 21:46) ~ Skromny, inteligentny. Wizja się zmieniała. IC zrobiło coś innego. Z początku tworzyła własne filie ale to nie zdało egzaminu.W końcu Pan Krzysztof zaprosił najlepszych klientów z danych rynków i zaproponował deal. Narysował koło przekreślił na pół i powiedział tak się dzielimy. Dany filiant znał rynek lokalny i dalej budował biznes mając ogromne wsparcie centrali. Najlepsi z najlepszych plus wsparcie centrali to musiało się udać. Obecnie IC jest kilka lat przed konkurencją. Życzę dalszych sukcesów :)

1 -1 Odpowiedź