Już wkrótce Kongres Nowej Mobilności 2021

, 22 września 2021, 14:25

Kongres Nowej Mobilności aspiruje do miana największego w skali kraju wydarzenia w temacie Elektromobilności i przyszłości sektora transportu. Będzie to miejsce dialogu i wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami branży motoryzacyjnej oraz innych branż związanych z rynkiem elektromobilności.

Kongres Nowej Mobilności 2021 odbędzie się w dniach 6-8 października na terenie Centrum Nauki i Techniki EC1, czyli największego centrum konferencyjnego w Łodzi. Część wystawowa będzie zlokalizowana przy centrum handlowym Manufaktura. Organizatorami przedsięwzięcia są Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych i miasto Łódź.

W ciągu trzech dni trwania kongresu odbędą się liczne warsztaty, posiedzenia grup roboczych oraz sesje pytań i odpowiedzi z interesariuszami rynku. Dodatkowo podczas kongresu premierowo zostaną przedstawiane raporty: „Barometr Nowej Mobilności 2021”, „Katalog pojazdów elektrycznych 2021” oraz „MADE II-oN POLAND”.

W dniach 8-9 października 2021 r. Łódzka Manufaktura zamieni się w strefę elektromobilności. W ramach tego wydarzenia będzie można wziąć udział w licznych prelekcjach i debatach oraz warsztatach poświęconych ekologii, ochronie klimatu i oczywiście elektromobilności.

KNM 2021 to jednak nie tylko dyskusje w salach konferencyjnych. Na terenie Manufaktury odbędzie się także prezentacja aktualnie dostępnych modeli samochodów elektrycznych. W trakcie wydarzenia odbędzie się również zlot członków EV Klubu Polska.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy najpierw zarejestrować się pod adresem: knm2021.systemcoffee.pl/

Program wydarzenia oraz więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie: kongresnowejmobilnosci.pl/

Nasz portal został patronem medialnym Kongresu Nowej Mobilności 2021.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!