Targi Poznań Motor Show 2021 nie odbędą się latem

, 15 kwietnia 2021, 12:51

Poznańskie targi motoryzacyjne nie odbędą się w czerwcu 2021 roku. Oficjalny komunikat w tej sprawie ukazał się na stronie internetowej organizatora. Przypomnijmy, że impreza została przełożona pierwotnie z czerwca 2020 r.

Impreza zostanie przełożona, jednak jej nowy termin nie jest znany. Wiele wskazuje na to, że organizatorzy rozważają przygotowanie targów jesienią 2021 r., jeżeli umożliwiałaby to sytuacja epidemiczna.

W oficjalnym komunikacie organizatora targów, czytamy:

Drodzy Miłośnicy Motoryzacji!

Z przykrością informujemy, że ze względu na nieustannie niepewną sytuację epidemiczną targi Poznań Motor Show nie dojdą do skutku w dniach od 18 do 20 czerwca 2021 roku. Przygotowanie tak dużego i złożonego wydarzenia wymaga wielomiesięcznych przygotowań, które w obecnych warunkach są niemożliwe do zrealizowania.

O nowej dacie targów poinformujemy już niebawem. Obecnie konsultujemy propozycje nowego terminu z przedstawicielami branży motoryzacyjnej.

Równolegle pracujemy nad przygotowaniem alternatywnych wydarzeń dla miłośników motoryzacji, możliwych do zrealizowania w okresie letnim.

Do zobaczenia wkrótce!
Zespół Poznań Motor Show

Uwaga!

W związku ze zmianą terminu targów wszystkim posiadaczom biletów przysługuje prawo do ich zwrotu. Osoby zainteresowane zwrotem wejściówek proszone są o kontakt z bileterią ToBilet w terminie do 30 kwietnia 2021 roku.

Targi Techniki Motoryzacyjnej w pełnym wymiarze zostały zaplanowane na termin od 7 do 10 kwietnia 2022 r. Na razie nie ukazały się żadne informacje w sprawie zmiany daty tej imprezy.

Dowiedz się więcej

Nowy termin Poznań Motor Show i targów TTM w 2021 roku
Nowy termin Poznań Motor Show i targów TTM w 2021 roku

Grupa MTP, odpowiedzialna za organizację targów motoryzacyjnych w Poznaniu, poinformowała o nowych terminach m.in. Poznań Motor Show i Targów Techniki Motoryzacyjnej w 2021 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!