ProfiAuto Show 2020 – co nowego tym razem?

, 20 lutego 2020, 9:03

Targi ProfiAuto Show już po raz 17. odbędą się w Katowicach. Jakie nowości przygotowali organizatorzy na tę edycję?

W dniach 30 i 31 maja 2020 r. przedstawiciele branży automotive ponownie spotkają się i zapoznają z nowinkami technologicznymi i najnowszymi trendami warsztatowymi. Wezmą także udział w drugiej edycji „Pucharu Mechaników”, poznają gwiazdy z motoryzacyjnego świata oraz będą podziwiać szybkie samochody.

Wśród nowości ProfiAuto Show 2020 znajdzie się m.in. uroczysta inauguracja targów, w której udział wezmą przedstawiciele organizatora oraz władz miasta. Wydarzenie poprowadzi jeden z najpopularniejszych dziennikarzy motoryzacyjnych w kraju – Patryk Mikiciuk. Podczas oficjalnego otwarcia wybrzmi idea targów, zapowiedziane zostaną atrakcje oraz rozpocznie się rywalizacja o „Puchar Mechaników”.

Zmagania między mechanikami po raz drugi odbędą się podczas targów. Do walki stanie 70 dwuosobowych zespołów. Warsztatowcy zmierzą się ze sobą podczas testu wiedzy oraz w rywalizacjach zręcznościowych. Zmagania oceni jury złożone ze specjalistów branżowych. Zwycięzcy wrócą do swoich warsztatów z ułatwiającymi codzienną pracę nagrodami rzeczowymi.

Targi ProfiAuto Show ponownie odbędą się w nowoczesnym budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego (Strefa Wystawiennicza), w Spodku (Strefa Warsztatowa) oraz na Placu Sławika i Antalla (Strefa Rozrywki) w Katowicach. Strefa Wystawiennicza ProfiAuto Show to przestrzeń skupiająca najciekawsze branżowe trendy. Przygotowane przez wystawców pokazy, prezentacje i szkolenia techniczne oraz atrakcje na stoiskach korespondują z ofertą produktową. Strefa Warsztatowa jest przygotowywana z myślą o właścicielach, kierownikach i pracownikach warsztatów samochodowych oraz pasjonatach motoryzacji. Znajdą tu cenne inspiracje i informacje o nowościach z zakresu wyposażenia warsztatowego czy narzędzi. Tutaj też odbędzie się finał „Pucharu Mechaników”.

W Strefie Rozrywki zaplanowano atrakcje: widowiskowe pokazy, wyścigi oraz drift. W jej centralnym punkcie zbudowany zostanie tor off-road o powierzchni ponad 200 m2 – konstrukcja, dzięki której najlepsze terenowe samochody będą wykonywać strome podjazdy i zjazdy.

Organizator ProfiAuto Show podaje, że zeszłoroczną edycję targów odwiedziło ponad 46 000 osób, z czego niemal ¼ stanowili mechanicy i przedstawiciele branży automotive. Na ponad 20 000 m2 powierzchni swoją ofertę zaprezentowało 150 światowych marek automotive. Mechanicy mogli również skorzystać z gamy szkoleń obejmujących ponad 100 spotkań.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wesołek, 20 lutego 2020, 18:40 14 0

Halo moderacja. Zapomnieliście wyłączyć komentarze.

Odpowiedz

funt, 21 lutego 2020, 8:09 11 0

no ekstra. Będzie tyle ludzi co rok temu czy znowu 5 tysia wiecej ?

Odpowiedz

Tomek, 22 lutego 2020, 10:42 2 0

No i co jest nowego??

Odpowiedz

Bieniek, 23 lutego 2020, 18:09 8 0

Uroczyste otwarcie podczas którego powiedzą że padł rekord frekwencji

Odpowiedz