Jak sprawdzić i poszerzyć wiedzę pracowników? Mamy na to sposób!

, 8 października 2019, 11:37

Czy można sprawdzić stan czyjejś praktycznej wiedzy o rynku napraw i handlu częściami w zaledwie kilka minut? Naszym zdaniem, tak! Stworzony z pomocą branżowych ekspertów Trening wiedzy to idealne narzędzie do weryfikowania oraz poszerzania kompetencji. Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

W naszym treningu wiedzy na profesjonalistów czeka ponad 1200 pytań z różnych dziedzin motoryzacji. Zostały one przygotowane z pomocą ekspertów, na co dzień prowadzących szkolenia dla mechaników i handlowców. W jaki sposób można wykorzystać Trening wiedzy w swojej działalności? Mamy kilka pomysłów:

 1. Sprawdź swoją wiedzę – rozwiąż trening i dowiedz się, w jakich dziedzinach jesteś ekspertem oraz nad czym musisz jeszcze popracować? Polecamy spróbować kilkukrotnie i uśrednić uzyskane wyniki.
  Dodatkowo, jeżeli uzyskasz wymaganą minimalną liczbę punktów, będziesz mógł pobrać unikalny certyfikat ukończenia Treningu.
 2. Sprawdź wiedzę swoich pracowników – który z Twoich mechaników lub handlowców dysponuje największą wiedzą? Sprawdź to z naszym Treningiem wiedzy. W tym przypadku również polecamy, by każdy wypełnił test kilkukrotnie i uśrednił swoje wyniki – wszak każdemu może zdarzyć się trafić pechowo na niedogodne pytania.
  A może połączyć przyjemne z pożytecznym i wykorzystać trening wiedzy do przeprowadzenia konkursu z nagrodami dla pracowników? Gwarantujemy dobrą zabawę i pełne zaangażowanie uczestników : )
 3. Poszerz wiedzę swoich pracowników – a może dodatkowa premia za uzyskanie odpowiednio wysokiego wyniku w teście? Poziom trudności naszego treningu jest na tyle wysoki, że tylko prawdziwi motoryzacyjni eksperci są w stanie od razu osiągnąć w nim bardzo dobre wyniki. Inni muszą po prostu… potrenować.
  Taki trening bez wątpienia pozwoli na znaczne poszerzenie wiedzy, która potem przyda się w codziennej pracy.
 4. Sprawdź wiedzę potencjalnych pracowników. Przeprowadź nieszablonową rozmowę kwalifikacyjną, testując wiedzę kandydatów z naszym Treningiem. Nie zawsze na podstawie CV i krótkiej rozmowy, jesteśmy w stanie zweryfikować kompetencje osób, ubiegających się o pracę w naszej firmie. Wymierną weryfikacją może być uśredniony wynik kilku wypełnień naszego testu.
  Porada: nie patrz na ręce osobie wypełniającej test. Uwierz nam, nikt tego nie lubi : )

Nie zwlekaj i wykorzystaj naszą bazę wiedzy do swoich celów. Przy okazji możesz zdobyć unikalny certyfikat, świadczący o Twojej wiedzy i umiejętnościach. Druga edycja zmagań w Treningu wiedzy trwa do 23 października 2019 r. Wówczas trzech najlepszych uczestników w obu kategoriach nagrodzimy upominkami.

Kliknij, aby przejść do treningu wiedzy

Jeżeli jesteś zainteresowany, aby i Twoje pytania pojawiły się w „Treningach Wiedzy” napisz o tym na adres: biuro@motofocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!