Recykling pojazdów w kraju i na świecie. Razem przeciwko szarej strefie. – konferencja

, 21 września 2018, 10:12

Przed nami III edycja międzynarodowej konferencji organizowanej przez stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów (FORS).

Stowarzyszenie FORS podejmuje działania na rzecz rozwoju branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji, integracji środowiska recyklerów, a także edukacji i wzajemnej współpracy przedstawicieli tej branży. Hasło tegorocznej konferencji brzmi: „Recykling pojazdów w kraju i na świecie. Razem przeciwko szarej strefie.”. Spotkanie odbędzie się 2 października br. w hotelu Novotel Centrum w Warszawie. Dzień wcześniej, organizatorzy zaproszą uczestników do wzięcia udziału w zwiedzaniu Stacji Demontażu Pojazdów AMBIT Sp. z o.o. w Łochowie, gdzie odbędzie się także prezentacja maszyn.

Podczas konferencji podjęte zostaną m.in. takie tematy jak: różnice ekonomiczne między działalnością legalną a szarą strefą, przykłady rozwiązań ograniczających szarą strefę z innych krajów czy bezpieczny demontaż samochodów hybrydowych. Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć tutaj.

W czasie spotkania będzie można także zapoznać się z ofertą wystawców. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia chętnych do uczestnictwa do 24 września.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!