Opieka prawna dla warsztatów – nowy pomysł Inter Team

, 1 lutego 2018, 14:16

Inter-Team wprowadził nowy produkt w postaci opieki prawnej. Jest on skierowany do wszystkich warsztatów, z którymi firma współpracuje. W ramach opieki warsztat może wykupić jeden  z czterech wariantów obsługi, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. Równocześnie otrzymuje zniżkę na dodatkowe usługi kancelarii prawnej.

W dzisiejszych czasach pomoc prawnika jest potrzebna wielu warsztatom. Roszczenia klientów, problemy z pracownikiem, urzędem, konieczność przygotowania dokumentów czy pism to tylko przykładowe sytuacje, z którymi na co dzień zmagają się właściciele warsztatów. Firma Inter-Team stara się odpowiedzieć na te potrzeby. W tym celu przygotowała kompleksową ofertę dla swoich klientów, aby ułatwić im prowadzenie biznesu.

4 warianty opieki

Decydując się na opiekę prawną warsztat ma możliwość wyboru jednego z czterech dostępnych wariantów obsługi. Infolinia prawna, przygotowywanie wzorów dokumentów, prowadzenie procesów windykacji należności czy reprezentacja w sprawach reklamacyjnych oraz gwarancyjnych to wybrane usługi, z których będą mogły korzystać warsztaty.

Dostęp do Infolinii Prawnej otrzymuje każdy warsztat, niezależnie od wykupionego pakietu obsługi. Istnieje również możliwość zmiany wybranego przez siebie pakietu na inny w zależności od potrzeb.

– Z opieką prawną wiąże się wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest możliwość uzyskania szybkiej i fachowej porady bez konieczności opuszczania warsztatu – podkreśla Rafał Walkowski, Kierownik Działu Współpracy z Warsztatami.

W trudnej i wydającej się bez wyjścia sytuacji, warsztat może otrzymać profesjonalne wsparcie, które zapewni mu skuteczne rozwiązanie problemu. Każdy warsztat, który zdecyduje się na objęcie obsługą prawną, otrzymuje automatycznie rabat na dodatkowe usługi kancelarii, które obejmują m.in. prowadzenie postępowań sądowych, sprawy z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego czy pracy.

W ramach opieki prawnej warsztat:

  • może wykupić 1 z 4 wariantów obsługi
  • może korzystać z Infolinii prawnej niezależnie od wykupionego rodzaju wariantu
  • otrzymuje zniżkę nawet 20% na pozostałe usługi, których nie obejmuje zakres wykupionego wariantu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!