Moto-Profil wysoko w rankingu Forbesa

, 13 listopada 2017, 14:35

Moto-Profil, właściciel marki ProfiAuto, znalazł się w pierwszej setce rankingu Największych Polskich Firm Prywatnych. Firma uplasowała się na 66. pozycji.

– Osiągnięty wynik to kolejne potwierdzenie niezwykle dynamicznego rozwoju, który notujemy w ostatnich kilkunastu miesiącach. W wielu aspektach tempo wzrostu znacząco przewyższa wartości uzyskiwane średnio przez podmioty w naszej branży. Ale rośniemy nie tylko my – również nasi klienci i partnerzy – sklepy, hurtownie oraz serwisy motoryzacyjne zrzeszone w ramach sieci ProfiAuto i ProfiAuto Serwis. Taki sukces cieszy podwójnie – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

Ten rok przyniósł spółce awans również w innych prestiżowych zestawieniach, opracowanych z uwzględnieniem przychodów ze sprzedaży. W rankingu „Lista 500: Największych Polskich Przedsiębiorstw” dziennika „Rzeczpospolita” Moto-Profil zajął 308 miejsce, czyli o 37 pozycji wyższe niż rok wcześniej. Z kolei w rankingu tygodnika „Wprost” – „200 Największych Polskich Firm 2017” – spółka z Górnego Śląska zajęła 131. miejsce – 13 oczek wyżej niż w roku 2016.