Hengst otwiera worek z nagrodami i zaprasza do… świątyni motoryzacji

Redakcja, 29 września 2017, 14:10

Wstęp do fabryki AMG mają nieliczni, a tym którym się udało zapamiętają tę wizytę na długo. Firma Hengst jako wieloletni partner i dostawca na pierwszy montaż do stajni AMG ma nieco ułatwione zadanie. Stąd pojawiła się niepowtarzalna okazja, aby wyłącznie dla polskich klientów zorganizować zwiedzanie świątyni motoryzacji w Affalterbach! I to już w listopadzie!

W planie m.in. zwiedzanie zakładów Hengst w Nordwalde, w których powstają kompletne moduły filtracyjne do słynnych silników AMG. Klienci będą mogli zobaczyć, jak powstaje taki moduł i śledzić jego drogę, od powstania odlewu aluminiowego, obróbkę, montaż podzespołów, kontrolę jakości aż do finalnego montażu w fabryce AMG w Affalterbach.

Promocja rusza z początkiem października br. i skierowana jest do klientów kupujących produkty Hengst w polskiej sieci dystrybucji.

Więcej szczegółów u dystrybutorów marki Hengst na Polskę:

http://hengst-filter.pl/dystrybutorzy

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

pejter (3 października 2017, 16:52) ~ To już kolejna akcja ciekawa, filtr dobry ale w okolicy nikt go nie ma. Zróbcie wpierw dystrybutorów a potem akcje a nie na odwrót . Gdzie ja go w okolicach Głogowa i Wolsztyna dostanę

3 0 Odpowiedź

Team Hengst (9 października 2017, 8:49) ~ Witam, w okolicy wspomnianej przez Pana filtry Hengst sa dystrybuowane przez firmę HART oraz RODON, Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w promocji!

2 0 Odpowiedź

Hengst (9 października 2017, 8:49) ~ Witaj Pejter! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami! W Głogowie oraz Wolsztynie swoje filie ma firma Rodon - oficjalny dystrybutor marki Hengst. Podajemy namiary: ul. Przemysłowa 3, Głogów tel 76 83 16 824 oraz ul. Żeromskiego 30, Wolsztyn tel 695 950 034. Pozdrowienia!

2 0 Odpowiedź

Pejter (9 października 2017, 10:40) ~ Bardzo dziękuję za odpowiedźi

1 0 Odpowiedź