Ruszyła nowa edycja Ligi Prawdziwych Mechaników DENSO

20 kwietnia 2022, 12:39

Z początkiem kwietnia 2022 roku w całej Europie ruszyła nowa edycja Ligi Prawdziwych Mechaników DENSO. Rozszerzono listę kursów technicznych dostępnych na platformie – aktualizacja obejmuje m.in. nowy kurs z cewek zapłonowych, sond lambda, układów klimatyzacji i układów chłodzenia silnika.

– Ligę Prawdziwych Mechaników wprowadziliśmy w 2020 r., aby zapewnić mechanikom przestrzeń do przyjaznej rywalizacji i sprawdzania swojej wiedzy. Wysokiej jakości moduły szkoleniowe pomagają mechanikom w poszerzeniu ich wiedzy technicznej i doskonaleniu umiejętności – mówi Alexey Bartashevich, dyrektor ds. produktów na rynek wtórny w DENSO Europe. – Obecnie, po trzech latach funkcjonowania, Liga cieszy się popularnością w całej Europie. Na ten moment zarejestrowało się w niej ponad 5000 profesjonalistów, którzy uczą się i rywalizują o miano najlepszych w swoim kraju. To prawie dwukrotnie większa liczba niż w ubiegłym roku, gdy w Lidze wzięło udział 2700 osób.

Kursy techniczne z poprzednich edycji „Ligi Prawdziwych Mechaników” są wciąż dostępne na naszej platformie e-learningowej, ale jak co roku wprowadziliśmy również kilka nowych modułów szkoleniowych, aby utrzymać aktualność konkursu i przekazać mechanikom ważne dodatkowe treści techniczne. W tym roku na platformie można znaleźć nowy kurs z układów klimatyzacji, chłodzenia silnika, cewek zapłonowych i sond lambda, jak również kolejną część kursu dotyczącego silników Diesla.

Program e-learningowy zawiera szczegółowe informacje techniczne o częściach DENSO oraz interaktywne kursy online, na których opiera się konkurs „Liga Prawdziwych Mechaników”. Uczestnicy studiują dostępny materiał i rozwiązują test, dzięki czemu mają szansę wygrać monety DENSO. Monety te są przyznawane za poprawne odpowiedzi na pytania zadawane w „mini quizie”, który pojawia się okresowo w ramach modułów, a następnie w końcowym egzaminie na koniec modułu.

Liczba monet zdobytych w ciągu roku decyduje o ogólnej pozycji w konkursie w danym regionie, a także zapewnia możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Dodatkowo, po pomyślnym zdaniu egzaminu końcowego mechanicy mogą pobrać spersonalizowany certyfikat szkoleniowy, który następnie można wydrukować, oprawić i powiesić w warsztacie.

Aby wziąć udział w akcji DENSO należy zarejestrować się na platformie e-learningowej – szczegóły znajdują się na stronie internetowej DENSO.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!