Klocki hamulcowe SUNRICH – teraz w zestawie z rękawicami

SUNRICH od 15 lat specjalizuje się w produkcji klocków hamulcowych do samochodów osobowych. Cechą wyróżniającą firmę jest dodawanie do produktów zestawu akcesoriów montażowych wraz ze smarem. Teraz zestaw powiększy się o kolejny przydatny sprzęt – rękawice.

Oprócz rozbudowanej kompletacji akcesoriów montażowych, klocki hamulcowe SUNRICH będą teraz zawierać rękawice montażowe. Takie rozwiązanie zapewni więcej komfortu oraz czyste ręce. A, według przekazu firmy – czyste ręce to czysty pieniądz.

Wszystkie dostępne na rynku pozycje klocków SUNRICH są zgodne z wymaganiami regulacji ECE-R90 i certyfikowane przez niemiecki instytut badawczy.

Więcej informacji na: www.sunrich.pl

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

autor / 12 lipca 2017, 22:45

Jak rozpoznać rasowego chińczyka: klocki zawsze będą zapakowane szczelnie w folię, bo płynąc 4 tygodnie narażone są na sól morską nawet w kontenerze. Na stronie nie znajdziecie, żadnych informacji o technologi produkcji, zdjęć lub filmów z linii produkcyjnej, albo adresu fabryki. Znajdziecie natomiast słowo ” niemiecki ” odmienione przez wszystkie przypadki, informację, że produkują dla wszystkich, najniższą cenę i ewentualnie prosty katalog z nie więcej niż 200 – 300 referencji. W tym przypadku 200. Często piszący jak w tym przypadku nie wiedzą o czym mówią. Ze strony można dowiedzieć się, że firma posiada jedną mieszankę – formułę cierną. Szanujący się producent posiada minimum trzy rodzaje mieszanek, a firmy liczące się na rynku potrafią mieć 30. Homologacja ECR90 wydana w Niemczech, Polsce, Belgi, Hiszpanii, Anglii, ma tą samą wagę, ale klocki badane mogą różnić się od siebie jakością nawet o 30% ponieważ widełki od ustalonej wartości są 15% +/-, . Inaczej żaden klocek nie dostał by homologacji, ale takie rzeczy wie się mając choć raz w ręku sprawozdanie z takich badań. To tyle apropo takich marek.

16 -1 odpowiedz

autor / 14 lipca 2017, 13:49

Kolego sunset ta firma nie ukrywa się za żadną „niemiecką” fasadą typu Denckermann, Master Sport Automobiltechnik itd i otwarcie przyznaje z jakiej fabryki i gdzie klocek jest produkowany
Klocek wyprodukowany w nowoczesnej fabryce czy to w chińskim Zhejiang czy polskim Budzyniu wcale nie odbiega od niemieckiego wyprodukowanego w fabryce której fasady wyglądają jak te z ” Ziemi obiecanej „…

3 -1 odpowiedz

autor / 14 lipca 2017, 18:15

A gdzie na stronie masz podane dane fabryki. Jest tylko info o niemieckim instytucie, i że klocki te są na półce …” każdej hurtowni motoryzacyjnej „. Każda hurtownia ma na półce: TRW, BOSCH, ATE, TRW te marki ma kazda hurtownia, poza innymi różnymi. Kumasz sugestię. Może niech się wypowiedzą przedstawiciele tych marek.

1 0 odpowiedz

autor / 15 lipca 2017, 14:03

Kolego , domorosłych mechaników nie uświadomisz co-kto-dla kogo-i po co produkuje . To tak jak z Castrolem , niech ktoś mi pokaże gdzie mają swoje rafinerie . Z częściami jest tak , że chińczyk w fabryce zapyta się za ile chcesz kupić w/w asortyment i on go w tej cenie wyprodukuje . Jeśli chcemy mieć jakość niestety musimy zapłacić . Nawet Textar teraz nie jest do końca Made in Germany . To już od wielu lat grupa Nisshinbo. Popatrzcie na opakowania tarcz w hurtowniach gdzie jest produkcja .Jest 18 fabryk na świecie . W sumie będąc w branży od 16 lat od jakiegoś czasu i na nich jest coraz więcej reklamacji a szkoda .

0 0 odpowiedz

autor / 15 lipca 2017, 14:10

Nie no kolego MS by Gorlice THE BEST 🙂 rasowy niemiecki chińczyk . A co do produkcji to owszem może być nawet jakości OE i mówię to z pełną odpowiedzialności ale może być też jakości adekwatnej do ceny za którą fabryce jesteś w stanie zapłacić . Najbardziej śmieszą mnie doradcy przy ladzie w hurtowniach polecające do dobrej markowej tarczy nie klocek tego samego producenta ale klocek pod marką własną którą sami ściągają lub na odwrót . A wtedy zaczynają się problemy .

0 0 odpowiedz

autor / 18 lipca 2017, 12:36

Witam serdecznie,
Firma SUNRICH produkuje swoje klocki hamulcowe od 15 lat. W swojej ofercie posiada kilkanaście mieszanek ciernych.
Dystrybutor SUNRICH w Polsce nigdy nie krył miejsca produkcji, co więcej podkreśla, kraj pochodzenia sowich produktów. Powszechnie wiadomo, że lwia część części zamiennych dostępnych na rynku nie jest produkowana w Europie. Kluczem jest jednak doskonale zorganizowana linia produkcyjna, kontrola oraz powtarzalna i stabilna jakość.

[link]

0 0 odpowiedz

autor / 18 lipca 2017, 13:55

No to niech Pan powie w końcu gdzie one są produkowane, bo nigdzie tego nie można przeczytać, w Chinach, Bombaju czy na Marsie. Proszę nie stosować takich wybiegów puszczając oko z sugestią, że wszystko to i tak jest produkowane …. wiadomo gdzie w Chinach, ale nasze jest najlepsze. To jest po prostu nieuczciwe. Handlowca z takim przekazem po prostu wypraszam grzecznie z firmy, bo po prostu jego wiedza jest żadna. Chyba, że chce Pan powiedzieć, że takie grupy jak TRW teraz ZF, TMD, ALLIED czy BREMBO i wiele innych to produkcja w Chinach. Owszem, każdy dystrybutor ma swoją markę na półce, i tam pakuje to co ma najlepszy zwrot, ale nie jest to lwia część tego rynku. A jeżeli chodzi o Chiny to owszem widziałem odlewnię i fabrykę tarcz wielkości małego miasteczka super nowoczesną i taką z klepiskiem, gdzie odlewy rozbijano młotem jak w XIX wieku. Nikt nie dyskredytuje marki SUNRICH, bo jeżeli jest dobra to sama się obroni, ale zastanawiające, jest że ciężko od przedstawicieli wydusić prawdę, a na stronie profesjonalnej info brak.

2 0 odpowiedz

autor / 24 lipca 2017, 12:47

Jak sama nazwa wskazuje „Zhejiang Sunrich Brake Systems Co., Ltd.” to naturalnie Chiny. Nigdy tego nie kryliśmy.
Naturalnie sugestię oraz konstruktywną krytykę przyjmujemy nt adresu i „wrzucamy” aktualizacje na [LINK]
Prawdą jest natomiast, że atutem Sunrich jest jakość, która naturalnie sama się obroni. Pozdrawiam Sunset.

0 0 odpowiedz