Nowe oprogramowanie dla warsztatów jest już dostępne w Polsce

16 kwietnia 2024, 15:49

Firma Infopro Digital Automotive wprowadza na polski rynek nowy produkt cyfrowy jakim jest baza danych motoryzacyjnych Atelio Data. Czym dokładnie jest i jakie oferuje możliwości?

Bogata baza danych dla serwisów samochodowych

Infopro Digital Automotive, oddział wiodącego dostawcy informacji B2B Infopro Digital, z dumą ogłasza swoją ekspansję na polski rynek wraz z uruchomieniem Atelio Data. Ta baza danych motoryzacyjnych zapewnia kompleksowe dane dotyczące napraw i obsługi okresowej wszystkich typów pojazdów, odpowiadając na duże zapotrzebowanie w Polsce na wysoką jakość danych technicznych, zwłaszcza biorąc pod uwagę, dominację rozwoju motoryzacyjnego rynku wtórnego w Europie Zachodniej. Ta premiera to znaczący kamień milowy w strategii ekspansji Infopro Digital Automotive w Europie Środkowo-Wschodniej, po sukcesie w Wielkiej Piątce (Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja), w której grupa już uzyskała silną pozycję.

Najważniejsze cechy Atelio Data:

  • Dostęp do ponad 500 000 rysunków technicznych i 500 000 schematów okablowania
  • Ponad 1 milion instrukcji obsługi okresowej i napraw
  • Objętych jest 58 różnych marek samochodów
  • Diagnostyka kierowana obsługuje ponad 5 milionów podzespołów
  • Ponad 1 milion danych o olejach i płynach
  • 98% pokrycia pojazdów w Polsce

Aby sprostać wyzwaniom rynku wtórnego w Polsce Atelio Data łączy rozwiązania informacji technicznej i wiedzę fachową Infopro Digital Automotive i HaynesPro, aby zapewnić warsztatom kompleksowy zbiór danych o niezwykle bogatej treści. Umożliwia to sprawne działanie w zakresie obsługi okresowej i napraw, zapewniając bezpieczeństwo pojazdów podczas jazdy. Bogata zawartość oprogramowania, łatwość nawigacji i design przyjazny dla urządzeń mobilnych sprawiają, że jest to niezbędne narzędzie mechaników.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!