Gama części zamiennych SUSTAINera w ofercie Distrigo

28 czerwca 2024, 8:34

Marka DISTRIGO, powołana do życia przez Grupę Stellantis z myślą o niezależnym rynku dystrybucji części zamiennych, rozwija ofertę części regenerowanych fabrycznie SUSTAINera. Produkty te łączą zalety w zakresie ochrony środowiska z korzystną relacją jakości do ceny.

 

Części SUSTAINera poddane fabrycznej regeneracji – gwarancja jakości w dobrej cenie

Decydując się na części regenerowane, uczestniczymy w gospodarce o obiegu zamkniętym. Dzięki fabrycznej regeneracji możliwe jest wygenerowanie oszczędności do 80% materiałów i do 50% energii zużywanych do produkcji nowych części zamiennych.
Celem przyświecającym grupie Stellantis jest ponowne wykorzystanie jak największej ilości materiałów w celu ochrony środowiska. DISTRIGO prowadzi przejrzysty system zwrotów zużytych części jako surowców do regeneracji. Dzięki rozwiązaniu Back in Box można wykorzystać opakowanie po zamówionej części do odesłania zużytej. Zużyte części trafiają systematycznie do punktów odbioru.

Etapy procesu regeneracji części

Regeneracja podzespołów odbywa się poprzez wymianę zużytych elementów na fabrycznie nowe. Procedura różni się w zależności od rodzaju części, jednak jej etapy można streścić w następujący sposób:

  • Całkowity demontaż podzespołów
  • Sprawdzenie stanu poszczególnych elementów
  • Czyszczenie wszystkich elementów do ponownego wykorzystania (korpusy, obudowy…)
  • Wymiana elementów uszkodzonych lub zużytych na nowe
  • Testowanie wszystkich zregenerowanych podzespołów lub części pod kątem ich zgodności z charakterystyką części oryginalnych

Korzyści dla warsztatów, ich klientów oraz środowiska

Warsztaty samochodowe, dzięki częściom SUSTAINera mogą zyskać ekonomiczną i ekologiczną alternatywę dla części fabrycznie nowych. Relacja jakości do ceny jest korzystna – części regenerowane oferują jakość i poziom trwałości tożsamy z częściami fabrycznie nowymi i są objęte 24-miesięczną gwarancją na takich samych warunkach. Tymczasem są do 40% tańsze od swoich oryginalnych odpowiedników.

SUSTAINera to pewność dobrej jakości w dobrej cenie. Oferta zapewnia duży wybór (aktualnie ponad 40 rodzin produktowych) części regenerowanych do pojazdów marek Alfa Romeo, Citroen, DS, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Opel i Peugeot.

DISTRIGO do usług!

Distrigo to dystrybutor Grupy Stellantis, który dostarcza specjalistom części zamienne, akcesoria, opony, narzędzia i materiały eksploatacyjne niezbędne do dokonywania przeglądów i napraw pojazdów w warsztacie samochodowym. Dzięki szerokiej gamie produktów dostępnych w ofercie, DISTRIGO może szybko reagować na zapotrzebowanie różnych grup klientów oraz gwarantować szybką realizację zamówień.

Jak zamawiać produkty SUSTAINera?

Produkty z gamy części regenerowanych fabrycznie SUSTAINera można wygodnie zamówić przez:

Po więcej informacji na temat oferty części regenerowanych fabrycznie SUSTAINera:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!