Obalamy mity dotyczące regeneracji części

8 maja 2024, 13:26

Valeo ujawnia prawdę na temat regeneracji. Oto 4 często spotykane na rynku części wątpliwości dotyczące procesu regeneracji części. Zmierzmy się z nimi wspólnie, by poznać fakty!

Mit #1 Czy produkty regenerowane są niezawodne?

Valeo zajmuje się fabryczną regeneracją części już od ponad 40 lat. Firma z dumą może podkreślić, że rocznie poddaje regeneracji ponad 1 milion części. Jest to skrupulatny i profesjonalny proces, który pozwala stworzyć produkty, których jakość jest identyczna z fabrycznie nowymi. Dowodem na to jest 2-letnia gwarancja.

Mit #2 Czy wybór produktów regenerowanych jest opłacalny finansowo?

Części regenerowane są tańsze niż produkty nowe. Są one doskonałym rozwiązaniem, które zapewnia przystępne ceny oraz zmniejszenie produkcji odpadów.

Mit #3 Czy proces zwrotu rdzenia nie jest zbyt skomplikowany?

Valeo upraszcza proces zwrotu rdzeni dla klientów, wdrażając inteligentną politykę cenową z unikalnymi wartościami dopłat dla każdego typu produktu. Pozwala to na łatwe opcje zwrotu.

Mit #4 Czy oferta części regenerowanych jest bardzo ograniczona?

Dzisiaj Valeo posiada w swojej ofercie ponad 8000 referencji części regenerowanych. Są to głównie rozruszniki, alternatory, sprężarki klimatyzacji, zaciski hamulcowe czy sprzęgła do pojazdów ciężarowych. Ale to nie wszystko… Firma intensywnie pracuje nad regeneracją nowych grup produktowych, takich jak koła dwumasowe, konwertery, podwójne mokre sprzęgła czy nawet najnowsze technologie zintegrowanych rozruszników 48V (słynne Valeo iBSG).

Wybór części regenerowanych to zawsze dobra decyzja:

  • Jakość produktu identyczna z częściami fabrycznie nowymi
  • Korzystne cenowo i zrównoważone rozwiązanie
  • Uproszczony proces zwrotu rdzeni
  • Szeroka oferta produktów

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!