PHILIPS Restoration Kit

10 listopada 2023, 15:14

Problem zmatowiałych reflektorów towarzyszy kierowcom od czasu zastąpienia oryginalnych szkieł poliwęglanem. Dzięki zestawowi Philips można łatwo i skutecznie przywrócić im dawną przejrzystość. Cała operacja zajmuje od godziny do dwóch w zależności od zaangażowania użytkownika.

W lecie mało kto zastanawia się nad jakością oświetlenia w swoim samochodzie. To jednak doskonały okres do tego, aby przygotować lampy na jesień i zimę, zwłaszcza jeśli ktoś lubi majsterkować, a zostało mu jeszcze kilka dni urlopu. Zestaw PHILIPS Restoration Kit umożliwia szybkie i łatwe odnowienie zmatowiałych reflektorów bez użycia elektronarzędzi.

Przed rozpoczęciem pracy należy umyć i osuszyć samochód. Konieczne jest także osłonięcie lakieru wokół reflektora (najwygodniej okleić go taśmami malarskimi). Równie dobrze można oczywiście zdemontować reflektor i wykonać cały zabieg np. na stole warsztatowym. Oczywiście ta druga opcja zalecana jest tylko w tych samochodach, w których demontaż reflektora nie sprawia żadnych trudności (np. w modelu Ford Focus II należy w tym celu jedynie zdjąć blokady reflektora i rozłączyć wtyczki).

Szybko, łatwo i skutecznie

Pracę z reflektorem rozpoczynamy od odtłuszczenia zmatowiałej powierzchni. Kolejnym etapem jest przepolerowanie go papierem ściernym o gradacji 600. Dla lepszej skuteczności pracy poliwęglan należy co jakiś czas spryskiwać wodą. W następnej kolejności należy zmieniać papier ścierny na inny o delikatniejszej gradacji. Kolejno będą to papiery „1500”, a na później „2000”. Wszystkie papiery ścierne dołączone są do zestawu.

Zestaw Philips obejmuje wszystkie niezbędne środki chemiczne, materiały ścierne, flanele oraz jednorazowe rękawiczki ochronne.

Po zakończeniu polerowania należy dokładnie spłukać powierzchnię, a następnie osuszyć ją i jeszcze raz odtłuścić. Pracę kończy naniesienie specjalnego środka przywracającego pełną przejrzystość reflektora i jego naturalny blask.

Dobra widoczność = bezpieczniejsza jazda. W porównaniu z innymi zestawami, które wymagają użycia elektronarzędzi, prosta w obsłudze, zaawansowana technologia Philips zapewnia doskonałe rezultaty przy minimalnym wysiłku. Z zestawem PHILIPS Restoration Kit, każdy użytkownik z łatwością może osiągnąć profesjonalne efekty bez użycia elektronarzędzi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!