BREMBO PREZENTUJE SPECJALNE ZACISKI HAMULCOWE DO LEKKICH SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

9 listopada 2022, 11:45

Wysokie osiągi klasy OE, wyjątkowa trwałość i niezrównana jakość – Brembo idzie o krok dalej ze swoimi najnowszymi rozwiązaniami.

Brembo, wiodąca firma w dziedzinie rozwoju i produkcji układów hamulcowych do samochodów o wysokich osiągach, rozszerza ofertę dla rynku wtórnego o nową serię pływających zacisków i wsporników do lekkich pojazdów użytkowych. To kolejny ważny krok dla firmy, która systematycznie powiększa swoje portfolio produktów, aby stać się dostawcą najlepszych rozwiązań.

Najnowsze zaciski i wsporniki zostały stworzone w oparciu o doświadczenie Brembo w dziedzinie oryginalnego wyposażenia. Ich jakość i technologiczne zaawansowanie są porównywalne z produktami na pierwszy montaż, a przy ich tworzeniu zastosowano podobne badania i modelowanie. Nowe rozwiązania zostały wyprodukowane i przetestowane przy użyciu profesjonalnych urządzeń, które pozwalają inżynierom ocenić wydajność i zachowanie układu hamulcowego w różnych warunków. Przy tym firma mogła oprzeć się na technicznym know-how z zakresu charakterystyki konstrukcji i funkcjonowania układów hamulcowych w najpopularniejszych i w najnowszych lekkich samochodach dostawczych dostępnych na rynku.

W przypadku pojazdów użytkowych szczególnie istotne są bezpieczeństwo, niezawodność i funkcjonalność, ponieważ muszą one służyć klientom przez wiele lat i w każdych warunkach. Dlatego wszystkie elementy zacisku zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wysoką wydajność i długotrwałą wytrzymałość na drodze. Seria gwarantuje jakość, bezawaryjność i odporność na korozję spowodowaną warunkami atmosferycznymi, dzięki uszczelkom chroniącym przed zanieczyszczeniami.

Nowa oferta zacisków hamulcowych obejmuje 86 numerów referencyjnych dla najpopularniejszych lekkich samochodów dostawczych.

Seria zacisków hamulcowych i wsporników firmy Brembo w nowych opakowaniach jest dostępna na rynku wtórnym w regionie EMEA od maja 2022 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!