ZACISKI BREMBO X-STYLE: BARWNY AKCENT NA KOŁACH!

8 listopada 2022, 15:47

Nowe części zamienne charakteryzują się oryginalną estetyką, jak również wysoką jakością i technicznym zaawansowaniem.

Brembo, wiodąca firma w dziedzinie rozwoju i produkcji wysokiej klasy układów hamulcowych, wprowadza na rynek najnowszą serię części zamiennych: zaciski Brembo X-Style. Zaciski X-Style są przeznaczone do samochodów klasy premium, charakteryzują się oryginalnymi kolorami i są proste w montażu. Nowe produkty poszerzają ekskluzywną ofertę Brembo dla rynku wtórnego i uzupełniają serię Xtra, obejmującą klocki i tarcze hamulcowe Brembo Xtra.

Projekt zacisków Brembo X-Style bazuje na doświadczeniu firmy w zakresie oryginalnego wyposażenia (OE). Podczas pracy inżynierowie zastosowali bogate techniczne know-how, a przede wszystkim zadbali o estetykę. W ten sposób powstał nowy asortyment stałych zacisków aluminiowych, które wyglądają zjawiskowo oraz charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i wydajnością. Oferując zaciski Brembo X-Style, firma udowadnia, że jest dostawcą najlepszych rozwiązań spełniających indywidualne potrzeby klientów.

Kierowcy będą mogli wybrać wyjątkowy kolor, który najlepiej podkreśli charakter ich samochodu klasy premium. Standardowa paleta barw obejmuje czerwony, żółty, czarny i szary, ale na życzenie dostępne będą również inne odcienie.

Gama zacisków Brembo X-Style pojawił się na rynku w czerwcu 2022 r. w zestawach zawierających dwa stałe aluminiowe zaciski i dwa zestawy akcesoriów (sprężyny i sworznie). Lista dostępnych zastosowań znajduje się na stronie: www.bremboparts.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!