Cyber Security Management

19 października 2022, 8:27

Security Gateway, CeBAS, SfD, Central Gateway, CAN Gateway: za tymi określeniami wybranymi przez producentów samochodów kryją się systemy mające na celu ochronę nowoczesnych pojazdów przed nieautoryzowanym dostępem do protokołów diagnostycznych samochodu. Oczywistym skutkiem wprowadzenia zabezpieczeń do bramek diagnostycznych jest utrudnienie w diagnozowaniu tych pojazdów przez niezależne warsztaty z wielomarkowymi systemami diagnostycznymi. Dlatego Hella Gutmann zaimplementowała funkcję „Cyber Security Management” (CSM) w oprogramowaniu urządzeń diagnostycznych mega macs.

CSM w prosty sposób otwiera niezależnym warsztatom drogę do bezpiecznej i zgodniej z normami producenta obsługi pojazdów z zabezpieczeniami w protokołach diagnostycznych.

Procedura rejestracji użytkownika CSM jest bardzo prosta i nie zajmuje więcej niż 15 minut. Po poprawnej rejestracji, użytkownik urządzenia mega macs otrzymuje pełny i bezpłatny dostęp do diagnostyki wszystkich systemów w obsługiwanych przez CSM pojazdach. Cyber Security Management jest dostępny dla użytkowników z aktywną licencją UPDATE i w obecnej chwili umożliwia pełną diagnozę pojazdów marki Fiat, Alfa Romeo, Audi, Cupra, Dacia, Jeep, Kia, Mercedes, Renault, Seat, Skoda, Volkswagen.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!