Zestawy urządzeń do ogumienia w promocyjnej ofercie firmy Sosnowski

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Firma Sosnowski przygotowała promocyjną ofertę dla sieci oponiarskich na dwa zestawy urządzeń do obslugi ogumienia marki Hofmann, należącej do koncernu Snap-On. Zestawy składają się z montażownicy Monty 3300-24 2-speed oraz do wyboru: wyważarki Geodyna 4900-2p lub Geodyna 6900-2p.

Zwiększające się średnice, szerokości i waga kół oraz rosnąca popularność opony UHP i Run-flat o ekstremalnie twardych ściankach bocznych pociągają za sobą konieczność zapewnienia profesjonalnej i bezpiecznej obsługi wymagających kół. Montażownica Hofmann Monty 3300-24 2-speed jest jedną z najbardziej uniwersalnych maszyn na rynku, mogąca obsłużyć szeroką gamę kół samochodów osobowych i dostawczych. Dodatkowe wyposażenie jej w pneumatyczną przystawkę Easymont Pro (do opon niskoprofilowych) oraz zestaw Plus (do opon typu RunFlat i UHP) umożliwia obsługę opon nietypowych, których liczba w Polsce stale się powiększa.

Wyważarka  Geodyna 4900-2p to w pełni zautomatyzowana maszyna, obsługująca felgi o średnicy od 8 do 30 cali, których waga nie przekracza 70 kg. Po zastosowaniu specjalnego uchwytu można również wyważać koła motocykli.  Geodynę 4900-2p można doposażyć w opcjonalne akcesoria, takie jak stożki centrujące, zestaw do felg nieprzelotowych, czy zestaw do kół z dużym otworem centrującym.

Wyważarka Geodyna 6900-2p do kół samochodów osobowych i dostawczych dedykowana jest dla warsztatów o dużym natężeniu pracy. Urządzenie z elektromechanicznym uchwytem, specjalnym skanerem do automatycznego i bezkontaktowego wprowadzania wszystkich danych i ekranem TFT LCD spełnia wymagania profesjonalnego warsztatu.

W ramach promocji, przy zakupie zestawu, można zaoszczędzić aż do 8400 zł. Istnieje również możliwość uzyskania 3 letniej gwarancji w promocyjnej cenie. Do zestawu urządzeń klienci otrzymają również baner ogumienia gratis. Ponadto, koszty transportu i szkolenia personelu z zakresu działania urządzeń pokrywa firma Sosnowski.

Oferta jest ważna do 12 kwietnia 2013 r. Więcej informacji na www.sosnowski.pl.