Wiosenne Apteczki w Inter Cars SA

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

W firmie Inter Cars SA rozpoczęły się dwie promocje: Apteczka Klimatyzacyjna i Wiosenna Apteczka Lakiernicza. Obie umożliwiają uzupełnienie asortymentu przed sezonem wiosennym, zakup przydatnych narzędzi w promocyjnych cenach i skorzystanie z odroczonego terminu płatności.

Apteczka Klimatyzacyjna

Promocja Apteczka Klimatyzacyjna trwa od 8 marca do 30 czerwca 2013 r. Zakupy produktów klimatyzacyjnych za kwotę 10 tys. zł netto, 5 tys. zł netto lub 3 tys. zł netto będą premiowane możliwością zakupu urządzeń do obsługi klimatyzacji w promocyjnych cenach, a także terminem płatności ustalonym na 31 lipca 2013 r.

Nagrody w promocji:

  • urządzenia Air+ do dezynfekcji układu klimatyzacji  o wartości 700 zł netto za 1 zł (indeks: TEX 3902348), jeżeli zostanie dokonany zakup produktów z oferty promocyjnej o wartości 10 tys. netto.
  • lampki UV oraz LED o wartości 269 zł netto po 1 zł (indeks: 0XAEC8026UV oraz 0XAEC3COB)), jeżeli zostanie dokonany zakup produktów z oferty promocyjnej o wartości 5 tys. netto.
  • lampki UV o wartości 129 zł netto za 1 zł (indeks: 0XAEC8026UV), jeżeli zostanie dokonany zakup produktów z oferty promocyjnej o wartości 3 tys. netto.
  • Nagrody w Sprzedaży Premiowej uczestnik otrzyma w ciągu 14 dni od daty zakupu produktów klimatyzacyjnych z oferty promocyjnej  w w kwocie nie mniejszej niż 3 tys.

 

Wiosenna Apteczka Lakiernicza

Promocja Wiosenna Apteczka Lakiernicza trwa od 1 marca do 31 maja 2013 r. Klienci mają do wyboru apteczkę „dużą” lub „małą”. W skład apteczek wchodzą lakiery, podkłady, utwardzacze, szpachle, rozcieńczalniki, środki do ochrony karoserii, papiery ścierne, krążki ścierne, gąbki ścierne, pasty polerskie i inne produkty przydatne w warsztatach blacharsko-lakierniczych.

Pobierz listę produktów wchodzących w skład apteczki.

Wiosenna Apteczka Lakiernicza „Duża”
Wartość: 4 000 zł netto
Termin płatności: 90 dni
Razem z apteczką, za 1 zł klientowi zostanie sprzedany pneumatyczny wyciskacz do kartuszy i mas natryskowych DDCARS CG2033MCR-9 (indeks IC: CG2033MCR-9; wartość produktu – 360 zł).

Wiosenna Apteczka Lakiernicza „Mała”
Wartość: 2 000 zł netto
Termin płatności: 90 dni
Razem z apteczką, za 1 zł klientowi zostanie sprzedany pistolet lakierniczy w walizce DDCARS HVLP L-897, dysza 1,3 (indeks IC: L-897W; wartość produktu – 250 zł).

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie www.intercars.com.pl w zakładce promocje.