Nowe promocje w Inter Parts

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

W firmie Inter Parts rozpoczęła się seria akcji promocyjnych producentów części zamiennych.

Dystrybutor uruchomił promocje na produkty Bosch oraz kosmetyki samochodowe z grupy Amtra. Przygotowano także akcję przeznaczoną dla klientów warsztatowych – promocję Ruville, Contitech, TRW i Castrol. Ponadto rozpoczęły się promocje przygotowane przez Schaeffler Group i ZF Services.

Bosch

W akcji promocyjnej produktów marki Bosch, która trwa od 11 marca do 11 kwietnia 2013 r., do wygrania są elementy ekspozycji na produkty dostawcy:

 • Za zakupy części układu hamulcowego na kwotę 5 000 zł netto – czujnik zegarowy ze statywem do sprawdzania bicia tarcz hamulcowych
 • Za zakupy wycieraczek na kwotę 850 zł netto – profesjonalny stojak na wycieraczki Bosch
 • Za zakupy świec na kwotę 800 zł netto – stojak spełniający także funkcję wieszaka na świece marki Bosch
 • Za zakupy pasków lub zestawów rozrządu na kwotę 700 zł netto – miarka do pomiaru długości paska
 • Za zakupy żarówek Bosch na kwotę 600 zł netto – szafka promocyjna żarówek Bosch z wbudowanym testerem

 

Amtra

W promocji produktów grupy Amtra, która rozpoczęła się 1 marca 2013 r., kupujący otrzymują możliwość nabycia nagrody w promocyjnej cenie 1 zł + VAT:

 • Za zakupy produktów marki WD-40 na kwotę 350 zł netto – zestaw śrubokrętów WD-40
 • Za zakupy produktów marki WD-40 na kwotę 250 zł netto – zestaw zapachów samochodowych Wunder-Baum Bottles
 • Za zakupy produktów marki Moje Auto na kwotę 400 zł netto – zestaw kosmetyków ArmorAll  lub ręcznik frotowy
 • Za zakup 120 sztuk drzewek Wunder-Baum – PenDrive 8GB

 

Promocja dla warsztatów

W akcji promocyjnej produktów marki Ruville, Contitech, TRW i Castrol, trwającej od 1 marca do 25 kwietnia 2013 r. warsztaty mają możliwość nabycia nagród w promocyjnej cenie 1 zł + VAT. O otrzymaniu upominku decyduje wartość skumulowanych zakupów partnerów akcji:

 • Zakupy na kwotę 5 500 zł netto – do wyboru: 250 punktów w programie Inter Premium lub 86 częściowy zestaw kluczy nasadowych (09013 SATA)
 • Zakupy na kwotę 3 750 zł netto  – do wyboru: 150 punktów w programie Inter Premium lub 24 częściowy zestaw kluczy nasadowych i 4 haczyki precyzyjne z uchwytem magnetycznym (09060-60+09709 SATA)
 • Zakupy na kwotę 3 000 zł netto – do wyboru: 120 punktów w programie Inter Premium lub 38 częściowy zestaw kluczy nasadowych i 3 klucze płasko-oczkowe z podwójną grzechotką (09002+09075-new SATA)
 • Nagrodą specjalną za zakup na kwotę 10 000 zł netto jest tablet Samsung Galaxy Tab2 P3110

 

Sachs Roadshow

Firma Inter Parts bierze także udział w akcji Sachs Roadshow 2013. W terminie 1 marca  – 20 maja 2013 r. zakupy produktów marek Sachs, Lemforder i ZF Parts dają szansę na nagrodę w postaci uczestnictwa w profesjonalnym szkoleniu przygotowanym przez techników ZF Services. Aby zdobyć miejsce w szkoleniu połączonym z integracją należy spełnić minimum zakupowe w wysokości 2000 zł netto. Klienci o najwyższej wartości zakupów w okresie trwania akcji, przy wypełnieniu warunku minimum zakupowego, zostaną nagrodzeni zaproszeniem do udziału w imprezie Roadshow 2013 w dniach 4-7 czerwca w Akademii Bezpiecznej Jazdy w Toruniu.

 

Wielki konkurs LUK/INA/FAG

Propozycją dla klientów Inter Parts jest także promocja produktów LUK/INA/FAG, która została zorganizowana dla warsztatów dokonujących zakupów w oddziałach firmy. W promocji zostały przygotowane atrakcyjne nagrody. Na zwycięskie warsztaty czekają do wygrania samochody zastępcze – Volkswagen Up z klimatyzacją oraz zestawy narzędzi niezbędnych do codziennej pracy. Warunki udziału w konkursie zostały przedstawione na stronie dystrybutora. Zgłoszenia warsztatów odbywają się do końca marca 2013 r., natomiast promocja trwa od 1 marca 2013 r. do 31 października 2013 r.

 

Szczegółowe informacje oraz regulamin wszystkich promocji organizowanych przez Inter Parts dostępne są na stronie internetowej dystrybutora.