Nowe promocje w Auto Partner SA

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Firma Auto Partner przygotowała dla swoich klientów kilka nowych promocji. Dotyczą one zakupów produktów takich firm jak Bosch czy Liqui Moly.

Sachs Roadshow

Auto Partner SA bierze także udział w promocji Sachs Roadshow (zobacz szczegóły). W ramach akcji można Sachs Roadshowzdobyć voucher o wartości 1 500 zł na Sachs Roadshow 2013. Wystarczy minimalny obrót na częściach marek Sachs, Lemforder i ZF Parts. Akcja skierowana jest tylko dla warsztatów.
Warunkiem otrzymania vouchera jest wypełnienie formularza szkoleniowego i wykonanie minimalnego obrotu od 15 lutego do 15 marca oraz od 16 marca do 15 kwietnia 2013 r. Szczegóły u przedstawicieli Auto Partner i na załączonej grafice.

Promocje Bosch

W ofercie Auto Partner SA pojawiły się także dwie nowe promocje firmy Bosch. Za każdy jednorazowy zakup Promocja Boschżarówek Bosch na kwotę 1000 zł netto od 4 lutego do 4 kwietnia 2013, klient otrzyma w prezencie szafkę żarówkową. Sumaryczny zakup części hamulcowych Bosch na kwotę 6 000 zł netto w tym samym terminie, oznacza otrzymanie w ramach gratisu czujnika do pomiaru bicia tarcz hamulcowych ze statywem. Szczegółowy regulamin obu promocji jest dostępny na stronie internetowej dystrybutora.

Nowa filia i promocja

Frma Auto Partner SA założyła swoją nową filię w Płocku. W związku z tym przygotowano promocję na zakupy w nowej placówce. W okresie od 18 lutego do 18 marca 2013 r. za jednorazowy zakup za określone kwoty netto na całym asortymencie AP SA można otrzymać upominki. Szczegóły u przedstawicieli Auto Partner.

Promocja olei Liqui Moly

Do każdego opakowania wybranych olei marki Liqui Moly, klient otrzyma w ramach gratisu wielofunkcyjny scyzoryk. Promocja trwa do wyczerpania zapasu nagród. Szczegóły na załączonej grafice.