Akcja promocyjna MaXgear w AP S.A.

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Sieć Auto Partner SA zorganizowała promocję asortymentu MaXgear. By zdobyć przydatne w warsztacie narzędzia lub konsolę do gier, wystarczy zwiększyć obroty na asortymencie MaXgear o odpowiednią kwotę.

Zwiększenie obrotu na asortymencie MaXgear  (w stosunku do indywidualnego targetu, obliczonego na podstawie okresu poprzedzającego promocję) o kwotę 500, 1 000, 2 000, 3 000 lub 10 000 zł jest nagradzane:

 • 500 zł – suwmiarką i koszulką,
 • 1 000 zł – kombinezonem warsztatowym,
 • 2 000 zł – lampą warsztatową i polarem,
 • 3 000 zł – zestawem 100 pokrowców foliowych MaXgear, pokrowcem na błotnik MaXgear i 10 parami rękawic roboczych,
 • 10 000 zł – konsolą PlayStation 3.
   

Regulamin promocji:

 1. Premiowany jest wzrost zakupów na linii MaXgear w Auto Partner SA w okresie 04.02.2013 – 04.03.2013 w stosunku do indywidualnego targetu obliczanego przez organizatora promocji na podstawie dokonywanych zakupów na przestrzeni okresu poprzedzającego okres trwania promocji.
 2. Wszystkie dane dotyczące targetu do osiągnięcia znajdują się na specjalnie stworzonej stronie na potrzeby tej promocji: www.wzrostmaxgear.pl
 3. Dane dotyczące logowania na stronie www.wzrostmaxgear.pl to: login – numer klienta w systemie AP; hasło – NIP. Po zalogowaniu widoczny jest target do osiągnięcia.
 4. W okresie promocji towar wliczany w zakupy promocyjne nie podlega zwrotowi.
 5. Promocja obejmuje tylko i wyłącznie bezpośrednie zakupy w sieci sprzedaży Auto Partner SA.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w programach promocyjnych AP SA jest brak przeterminowanych zobowiązań wobec organizatora tych programów – Auto Partner SA.
 7. Zakup o ponad standardowym terminie płatności dokonywany w okresie trwania promocji nie wlicza się do pakietu promocyjnego.
 8. W zakres zakupów promocyjnych w okresie trwania promocji nie wchodzą warunki indywidualne dotyczące zatowarowania lub aktywne programy inwestycyjne w AP SA.
 9. Dodatkowe informacje na temat promocji udzielane są pod adresem mailowym: marketing@autoap.com.pl