Wielki Rajd przed Galą Mistrzów Warsztatu Inter Cars

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Inter Cars SA przygotował, jak co roku, specjalną akcję promocyjną powiązaną z Galą Mistrzów Warsztatu. Tym razem na uczestników czekają emocje rodem ze sportów motoryzacyjnych. Będzie klasyfikacja główna, będą i odcinki specjalne… Dla zwycięzców przygotowano nagrody o łącznej wartości 1 500 000 zł.

Gala Mistrzów Warsztatów to wydarzenie w całości poświęcone klientom Inter Cars. Jest to forma podziękowania i nagrody dla najaktywniejszych. Z roku na rok osiąga coraz większe rozmiary i oferuje uczestnikom kolejne atrakcje.

Zasady konkursu Inter Cars

Gala Mistrzów WarsztatuOd 15 stycznia do 15 maja 2013 roku będzie trwać promocja „Wielki Rajd”, w której udział mogą wziąć wszyscy klienci Inter Cars SA, którzy zarejestrują się, wypełniając odpowiedni formularz na stronie internetowej www.icms.eu. Przez cały ten okres będą podliczane zakupy produktów danych dostawców. Klienci z największymi obrotami wezmą udział w Gali, która odbędzie się w dniach 14-16 czerwca w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Zasada jest prosta, im więcej wydanych pieniędzy na premiowane produkty, tym wyższe miejsce w rankingu. Dlatego w czasie trwania promocji będzie można sprawdzać swoje miejsce na liście, wpisując numer klienta w specjalnej wyszukiwarce na stronie www.icms.eu. Dzięki temu będzie można kontrolować swoją pozycję i podjąć w związku z tym odpowiednie działania. Tak jak w sportach motorowych, także w przypadku naszego Rajdu ważne jest obranie odpowiedniej strategii. W sytuacji, kiedy do zajęcia oczekiwanego miejsca będzie brakować kilku punktów, straty można nadrobić poprzez zakupy danych grup produktowych. W imprezie obowiązywać będą trzy kategorie: warsztat osobowy, sklep lub sklep z warsztatem osobowym oraz rynek ciężarowy.

Nagrody dla zwycięzców

Skoda OctaviaOprócz uczestnictwa w Gali Mistrzów Warsztatów, na trzech uczestników z najwyższymi wynikami w każdej kategorii będą czekać samochody. Nagrody we wszystkich kategoriach (warsztat, sklep lub sklep z warsztatem i branża ciężarowa) są takie same: 1. miejsce –  Škoda Octavia, 2. miejsce – Škoda Rapid, 3. miejsce – Škoda Fabia. Jednak nie tylko uczestnicy z najwyższymi obrotami będą mieli szansę wyjechać nowym autem. Każdy z uczestników Gali może bowiem wygrać samochód Škoda Octavia Combi RS, jedną z dwóch Škód Octavii lub nagrody o wartości 10 000 zł w specjalnym losowaniu. Ponadto podczas samej gali będą prowadzone dodatkowe konkursy, w których można zdobyć kolejne atrakcyjne nagrody.

W „Wielkim Rajdzie” zawodnicy mogą wykazać się zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i oesach. W tym wypadku będą to dodatkowe akcje promocyjne, w których można wygrać ciekawe nagrody. Nie tylko najwięksi mają szansę na ich zdobycie, ponieważ odcinki specjalne będą obejmować mniejsze grupy produktowe, w których dobre wyniki mogą uzyskać nawet nieduże warsztaty. Promocje dodatkowe będą trwać jeden miesiąc, co ułatwia osiągnięcie dobrych wyników przy znacznie mniejszych nakładach niż w przypadku głównej promocji.  Odbędą się trzy oesy, pierwszy zaczynie wraz z początkiem głównej promocji, czyli 15 stycznia 2013 r. i będzie trwał przez miesiąc. Następne zaczną się kolejno: 15 lutego i 15 marca. Nagrodą główną jest uczestnictwo w prawdziwym rajdzie na fotelu obok samego Krzysztofa Hołowczyca. Poza tym uczestnicy odcinków specjalnych będą mogli zdobyć limitowaną wersję kurtki rajdowej, przygotowaną specjalnie na tę okazję.

Wygraj Škodę Octavię RS

/wp-content/uploads/2013/01/50e4447b239a5zz.jpgNa starcie promocji „Wielki Rajd” uczestnicy otrzymają specjalną kartę magnetyczną oraz kluczyk do samochodu, które będą dystrybuowane razem z galową edycją Wiadomości IC. Oba przedmioty warto zachować. Symboliczny kluczyk może okazać się tym, dzięki któremu zwycięzca zasiądzie za kierownicą samochodu Škoda Octavia Combi RS. Na karcie zawarte będą dane klienta oraz jego numer, który będzie losowany podczas Gali Mistrzów Warsztatu. Kartę będzie można wykorzystać również przy wielu innych atrakcjach odbywających się w Karpaczu. Z czasem organizator przekaże więcej informacji, dotyczących wspomnianych dodatkowych konkursów i atrakcji.

Od początku stycznia 2013 r. dostępna będzie strona internetowa www.icms.eu, gdzie będzie można odnaleźć wszystkie informacje dotyczące Gali Mistrzów Warsztatów, promocji „Wielki Rajd” oraz „Odcinków specjalnych”.