Świstowski uruchamia promocję myjek Teco LR-400

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Myjka ciśnieniowa LR-400 włoskiej firmy Teco jest teraz dostępna w promocyjnej cenie u dystrybutora Świstowski. Możemy kupić ją o 5 000 zł taniej niż dotychczas.

Teco LR-400 taniej o 5 000 zł

Teco LR-400Cena myjki Teco LR-400 to teraz 24 000 zł netto. Wcześniej urządzenie kosztowało 29 000 zł netto. Oferta przeznaczona jest przede wszystkim dla właścicieli profesjonalnych serwisów ogumienia, którzy chcieliby poszerzyć swą ofertę o usługę mycia koła.

Myjka LR-400 obsługuje wszelkie koła od 21" do 33", czyli również koła samochodów dostawczych, terenowych, vanów. Zamknięty obieg wody sprzyja oszczędności wody i jest proekologiczny. Operator może wybrać optymalny program mycia spośród sześciu dostępnych opcji, zależnie od wielkości czy stopnia zabrudzenia koła. Podgrzewanie wody oferowane jest w standardzie, zaś po zakończeniu mycia koło poddane jest procesowi suszenia, dzięki czemu woda nie rozchlapuje się w obszarze roboczym myjki. Panel kontrolny, wyposażony w lampy LED można obsługiwać w 7 językach, w tym w języku polskim.

Więcej informacji na temat produktu można znaleźć na stronie internetowej dystrybutora.