Wielka Gra – Schaeffler zaprasza do udziału w nowej promocji

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Schaeffler we wrześniu przygotował nową Akcję pod nazwą „Wielka Gra” – tym razem jest to konkurs edukacyjno–wiedzowy przeznaczony – po raz pierwszy – nie tylko dla użytkowników portalu REPXPERT.

Liczy się refleks. Pokaż na co Cię stać, podejmij wyzwanie, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj jedną z 3 000 nagród.

Aby wygrać nagrodę wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wybrać ulubioną nagrodę z dostępnych na ekranie, wypełnić prawidłowo formularz zgłoszeniowy z danymi i kliknąć „Wyślij”. Potem należy kliknąć w link potwierdzający udział w akcji, który przyjdzie na skrzynkę mailową i oczekiwać na nagrodę.

Startujemy z trzecią akcją promocyjną w tym roku skierowaną do naszych klientów – mechaników samochodowych – mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska.

Uczestnicy akcji mają szanse w łatwy sposób zdobyć nagrodę, która przyda im się w serwisie samochodowym i nie tylko.

Akcja promocyjna realizowana jest na stronie www.wielka-gra.pl od 10.09.2020 do 31.12.2020 lub do wyczerpania zapasów nagród. Skierowana jest do przedsiębiorców, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej prowadzą warsztat samochodowy lub świadczą inne usługi związane z naprawą lub konserwacją pojazdów.

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.wielka-gra.pl