Nowa edycja promocji VIP TO TRIP

Pierwszego czerwca ruszyła kolejna odsłona długoterminowej akcji promocyjnej VIP TO TRIP 2020, organizowanej przez Auto Partner SA przy wsparciu partnerów. Nagrodą w promocji będzie wyjazd szkoleniowy połączony z wypoczynkiem na słonecznych plażach lub jeden z atrakcyjnych bonów.

W tegorocznej edycji wszyscy uczestnicy staną do wyścigu o miejsce w rankingu – 100 najlepszych uczestników wygra udział w wyjeździe szkoleniowym na Gran Canarię lub jeden z bonów, w zależności od zajętego miejsca. Miejsce w rankingu będzie wyliczane na podstawie sumarycznych obrotów netto na wybranych liniach – produktach partnerów akcji, zakupionych w Auto Partner.

Zakup niektórych produktów będzie opłacał się szczególnie, gdyż część asortymentu promocyjnego będzie premiowana potrójnie, a to oznacza, że każde 1 zł wydane na tych produktach będzie liczone jako 3 zł do całości obrotu. Uplasowanie się w rankingu i zrealizowanie określonego dla danego miejsca minimum zakupowego jest już gwarantem otrzymania nagrody – zwycięzcy z pierwszych 30 miejsc będą mogli wziąć udział w wyjeździe szkoleniowym dla dwóch osób lub wybrać jeden z proponowanych bonów, a zwycięzcy z pozostałych miejsc wygrają wybrany przez siebie bon o wartości odpowiedniej dla danego miejsca.

Uczestnicy, którzy w ramach nagrody wezmą udział w wyjeździe szkoleniowym w styczniu 2021 roku, będą mieli okazję zwiedzić najsłynniejszą z wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich – Gran Canarię. Jest to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc wypoczynkowych na świecie, które daje możliwość zarówno plażowania, jak i aktywnego spędzania czasu – wulkaniczne krajobrazy, przyjazny klimat, przepiękne, malownicze plaże i tętniące życiem turystyczne miejscowości – to wszystko sprawia, że Gran Canarię trzeba po prostu odwiedzić. Dodatkowo uczestnikom zapewniamy wypoczynek w luksusowym, świeżo wyremontowanym hotelu all inclusive, udział w wycieczce objazdowej, turniejach sportowych, szkoleniach tematycznych i wieczorach z atrakcjami.

Dla tych, którzy wolą zakupy zamiast wyjazdu, oferowana jest możliwość wyboru jednego z bonów – bon Itaka, Apart, Media Markt, Sodexo lub rabat transakcyjny na zakupy w Auto Partner.