Ruszaj po nagrody z BFGoodrich

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Wystartowała nowa promocja „Be The Real One”, organizowana wspólnie z firmą BFGoodrich. Klienci mogą zdobyć w niej jedną z trzech gwarantowanych nagród, a ci, którzy wykażą się największą kreatywnością, mogą dodatkowo zawalczyć o iPhone’a 11.

Mechanizm promocji jest prosty i zamyka się w czterech podstawowych krokach:

  1. Zakup. W terminie od 4 maja do 31 lipca 2020 roku w jednym z wybranych punktów sprzedaży należy zakupić przynajmniej cztery nowe opony marki BFGoodrich tego samego rodzaju do samochodów ciężarowych. W rozumieniu regulaminu za jednorazowy zakup uznaje się zakup potwierdzony jedną fakturą VAT.
  2. Rejestracja. Po zakupie opon należy założyć konto na portalu Michelin MyPortal. Procedura jest łatwa i nie trwa dłużej niż minutę. Jeśli użytkownik biorący udział w akcji ma już konto, może pominąć ten krok. MyPortal dostępny jest pod adresem: www.myportal.michelingroup.com.
  3. Logowanie. Po zalogowaniu na portalu Michelin MyPortal, należy przejść na stronę www.program.ciezarowki.bfgoodrich.pl, a następnie postępować zgodnie z instrukcją, akceptując regulamin i wypełniając formularz zgłoszeniowy.
  4. Weryfikacja i wydawanie nagród. Aby być pewnym zdobycia nagrody gwarantowanej trzeba do 15 sierpnia wgrać dokument potwierdzający zakup opon objętych promocją oraz wybrać jedną z trzech nagród:
  • ciśnieniomierz do opon,
  • plecak,
  • powerbank.

Żeby wziąć udział w akcji należy dołączyć w czasie rejestracji skan lub zdjęcie faktury VAT (oraz zachować ich oryginał lub kopię do czasu zakończenia akcji promocyjnej), potwierdzających zakup. Nagrody będą wydawane uczestnikom promocji najpóźniej do 15 września 2020 r. i będą wysyłane na adres wskazany podczas rejestracji na stronie www. Osoby, które będą uprawnione do otrzymania nagrody, zostaną poinformowane o tym w formie informacji e-mailowej w terminie do 1 września 2020 r. Liczba rejestracji w promocji jest ograniczona do jednej bez względu na liczbę zakupionych opon.

Nagroda dodatkowa w konkursie

Wszyscy uczestnicy akcji mogą powalczyć również o nagrodę dodatkową, którą jest iPhone’a 11 Pro 256 GB Space Gray. Aby wziąć udział w tym etapie rywalizacji, podczas rejestracji należy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego wybrałem markę BFGoodrich do mojej ciężarówki?”. Koniecznie trzeba zrobić to najpóźniej do 15 sierpnia. Komisja konkursowa oceni, a następnie wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi. Nagroda dodatkowa przyznana zostanie dziewięciu uczestnikom, wśród nich trzy nagrody trafią do klientów Inter Cars. Wyniki konkursu dodatkowego ogłoszone zostaną na stronie www do 1 września 2020 roku.

W akcji mogą wziąć udział klienci Inter Cars z rynku ciężarowego o statusie w SAFO: warsztat, sklepo-warsztat, warsztato-sklep, sklep, firma transportowa, wulkanizacja, blacharnia, klient hurtowy, firma transportowa-warsztat, firma autobusowa, agro, detal, inne oraz przemysł.