Promocja TEXA na oprogramowanie BIKE

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

TEXA rozpoczyna promocję „BRAK OPŁAT ZA ZALEGŁE WERSJE – IDC5 BIKE”, jednocześnie informując o poszerzeniu funkcjonalności oprogramowania BIKE o nowe dane techniczne.

Promocja zakłada zniesienie opłat za wsteczne wersje oprogramowania BIKE przy wykupieniu aktualizacji rocznej TEXPACK BIKE.

To okazja, by zaktualizować swoje oprogramowanie BIKE i nie zapłacić opłaty za wersje wsteczne, tym samym oszczędzając nawet do 630 zł. Dodatkowo użytkownicy najnowszych wersji oprogramowania BIKE, począwszy od wersji 33.1.0, zyskają nową funkcjonalność, jaką jest baza danych technicznych (momenty dokręcania, paski/łańcuchy rozrządu, dane serwisowe, pasy napędowe, tabele przeglądów). Dane te będą na bieżąco poszerzane o kolejne marki i modele motocykli. W chwili obecnej twórcy oprogramowania opracowali dane w marce HARLEY-DAVIDSON.

Promocja trwa od 01.05.2020 do 31.05.2020. W celu uzyskania szczegółów promocji należy skontaktować się z TEXA  – tel. 32 364 18 88. Oferta kierowana jest dla posiadaczy testerów TEXA nowej generacji.