Delphi Team Club świętuje 10-lecie

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Program lojalnościowy dla warsztatów i sklepów Delphi Team Club od Delphi Technologies obchodzi w 2020 roku 10-lecie istnienia. Z tej okazji firma planuje szereg inicjatyw, w tym promocje, utworzenie strefy VIP oraz loterię z dużą liczbą nagród, m.in.: 55-calowy telewizor Samsung, sportowy zegarek Garmin, hulajnogę Xiaomi, kamerę sportową SJCAM, konsolę Microsoft Xbox One S 1TB i wiele innych.

Każdy uczestnik po zapisaniu się do loterii otrzyma nagrodę gwarantowaną. Punkty zbierane w programie DTC za zakup produktów Delphi Technologies będą w czasie trwania loterii przeliczały się na szanse – każde 100 punktów to 1 szansa w losowaniu. Każde losowanie dotyczy punktów/szans zebranych w poprzednim miesiącu. W każdym miesiącu szanse zbierane są od nowa (nie sumują się z poprzednimi miesiącami).

10-lecie istnienia programu lojalnościowego Delphi Team Club to dla nas wyjątkowe wydarzenie. Jest to najdłużej istniejący program na rynku części zamiennych, który wyznaczył standard w zakresie mechanizmów lojalizujących klienta. Przez ostatnią dekadę razem z warsztatami wspólnie rozwijaliśmy biznes, bazując na współpracy, wiedzy i technologiach najwyższej jakości. Inicjatywy organizowane dla uczestników Delphi Team Club cieszyły się dużym zainteresowaniem i dzisiaj mamy ponad 10 tyś. zadowolonych klubowiczów. Zachęcamy warsztaty i sklepy do wspólnego celebrowania 10-lecia Delphi Team Club i do aktywnego uczestnictwa zarówno w promocjach, jak również w loterii, w której do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród – mówi Sławomir Welezinski, Dyrektor Regionalny Europa Wschodnia Delphi Technologies Aftermarket.

Harmonogram losowań:

  • Losowanie numer 1: 29 maja 2020 roku;
  • Losowanie numer 2: 30 czerwca 2020 roku;
  • Losowanie numer 3: 30 lipca 2020 roku;
  • Losowanie numer 4: 28 sierpnia 2020 roku;
  • Losowanie numer 5: 29 września 2020 roku;
  • Losowanie numer 6: 28 października 2020 roku;

Loteria dla uczestników DTC potrwa od kwietnia do października 2020 roku. Więcej informacji na temat Delphi Team Club można uzyskać na stronie: https://www.delphi-teamclub.pl