Marki na jesień w Auto-Partner

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Od 16 września klienci Auto-Partner kupujący produkty marek Delphi Technologies, Bosch, Gates, NRF, Sasic oraz Shell mogą odebrać bony Sodexo, vouchery wakacyjne, karty paliwowe, karty upominkowe Apart oraz karty na zakupy w Media Expert.

Aby otrzymać bezrękawniki ocieplane należy zrobić zakupy o wartości kumulowanej wynoszącej 2900 zł netto. Im wyższe zakupy tym więcej nagród do odbioru.

Po pokonaniu najwyższego progu zakupowego przewidzianego w promocji wartość nagród, którą odbiera klient przewyższa 9 000 zł.

Ale nagrody rzeczowe to nie wszystko. Klienci, którzy osiągną próg zakupowy powyżej 10 tysięcy odbiorą wirtualne medale. W zależności od wartości zakupów klient, który osiągnie najwyższy próg przewidziany w promocji może odebrać nawet 9 medali. Informacje o tym jak można będzie je wykorzystać już wkrótce.

Promocja skierowana jest do klientów zarejestrowanych w bazie kontrahentów AUTO-PARTNER Holding. Zakupy klientów kumulują się w okresie od 16. września do 31. października 2019 roku, a więcej informacji na temat warunków odbioru nagród można uzyskać u Opiekunów AUTO-PARTNER oraz na www.autopartner.pl.