Narzędzia do szyb Wurth Polska w promocji

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Würth Polska przygotował ofertę promocyjną skierowaną do specjalistów z branży motoryzacyjnej. Przeceniono ponad 30 narzędzi przeznaczonych do wymiany szyb samochodowych, m.in.: druty do wycinania szyb czy chwytaki montażowe i przyssawkowe.

Promocja obowiązuje do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów. Narzędzia do szyb dostępne są w sklepach stacjonarnych, w e-sklepie www.wurth.pl oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska. W asortymencie produktów z obniżoną ceną znajdują się następujące produkty:

  • Drut do wycinania szyb

Drut do cięcia o kwadratowym przekroju i długości 50 m. Użyta do jego produkcji stal zapewnia wytrzymałość na rozciąganie do 2.400-2.600 N/mm2. Drut zawinięto na konwencjonalnej szpuli, co ułatwia jego użytkowanie i przechowywanie.

Art. nr: 0714 58 281, cena promocyjna: 120zł netto.

  • Chwytak do szyb z 2 stałymi przyssawkami

Chwytak do szyb o wadze 560 g posiada dwie sztywne głowice z przyssawkami o średnicy 120 mm, które umożliwiają udźwig do 60 kg. Produkt przeznaczony jest do użytku na płaskich powierzchniach, z gładką i szczelną fakturą jak szkło, płyty z tworzywa sztucznego, blacha, markur płytki ceramiczne itd.

Art. nr: 0714 58 043, cena promocyjna: 99 zł netto.

  • Chwytak do szyb z przyssawkami z 2 ruchomymi główkami

Wyposażony w dwie ruchome głowice, o udźwigu do 45 kg chwytak, jest odpowiedni do pracy na wygiętych powierzchniach, takich jak przednie szyby samochodowe. Produkt może być również używany do ich transportu. Dodatkowo praktyczne, podłużne otwory w uchwycie umożliwiają ustalenie szyby samochodowej za pomocą pasa.

Art. nr: 0714 58 20, cena promocyjna: 169 zł netto.

  • Chwytak przyssawkowy jednoręczny

Produkt do użytku jedną ręką dzięki blokadzie szybkomocującej oraz wadze 130 g. Możliwy udźwig materiałów wynosi max. 8 kg. Niewielka ilość podciśnienia, niezbędna do uruchomienia sprzętu sprawia, że chwytak nadaje się do działań przy delikatnych przedmiotach, takich jak cienkie szyby. Głowica ssąca o średnicy 70 mm sprawdza się również przy przenoszeniu mniejszych przedmiotów.

Art. nr: 0715 58 015, cena promocyjna: 35 zł netto.

  • Chwytak montażowy

Lekki chwytak montażowy o wadze 40 g i średnicy przyssawek 60 mm pozwala na udźwig przedmiotów do 5 kg. Produkt przeznaczony jest do krótkotrwałego przytrzymywania szyb. Gwarantuje bezpieczeństwo wykonywania pracy, dzięki zapobieganiu zsuwania się szyby bocznej w drzwiach auta podczas demontażu korbki do jej podnoszenia.

Art. nr: 0715 58 03, cena promocyjna: 18 zł netto.