Wystartowała Wielka Loteria Continental

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Pod hasłem „Wielka Loteria Continental” wystartowała promocja Continental Opony Polska skierowana do klientów biznesowych firmy, kupujących opony osobowe marek Continental i Uniroyal.

W puli znajdują się nagrody o wartości blisko ćwierć miliona złotych. W finale do wygrania są elektryczne hulajnogi i rowery, a także samochód – Mercedes-Benz klasy A. Akcja potrwa do końca 2019 roku.

Opony Continental i Uniroyal to doskonalone znane ogumienie klasy premium. Najwyższa jakość oraz doskonałe właściwości jezdne sprawiają, że są częstym wyborem sklepów i serwisów oponiarskich. Teraz, klienci biznesowi dokonujący zakupu opon bezpośrednio od Continental Opony Polska, będą mogli wylosować atrakcyjne nagrody. Warunkiem udziału w „Wielkiej Loterii Continental” jest rejestracja na stronie contiloteria.pl, poprzedzona zakupem zimowych bądź wielosezonowych opon marek Continental lub Uniroyal do samochodów osobowych.

Głównym celem „Wielkiej Loterii Continental” jest podziękowanie naszym partnerom biznesowym za zaufanie, lojalność i dotychczasową współpracę. Stawiamy na partnerskie traktowanie wszystkich klientów Continental Opony Polska. Dlatego opracowując mechanizm akcji wzięliśmy pod uwagę to, aby udział w loterii mogły wziąć zarówno firmy, które sprzedają opony w dużych ilościach, jak i małe serwisy – powiedział Piotr Snakowski, Dyrektor Marketingu w Continental Opony Polska.

Zależy nam także na tym, żeby nasi partnerzy wiedzieli, że są dla nas bardzo cenni. Dzięki ich zaufaniu i lojalności możemy realizować założenia misji Continental, czyli Wizji Zero, która zakłada redukcję wypadków drogowych, a co za tym idzie rannych i ofiar śmiertelnych, do zera. Sprzedaż każdej opony klasy premium marki Continental czy Uniroyal zbliża nas do tego celu. W końcu wszyscy dążymy do tego, aby na drogach było bezpiecznie – dodała Ewa Ostapczuk, PR & Marketing Communications Manager w Continental Opony Polska.

Za każdy zakup opon zimowych lub wielosezonowych przyznawane są punkty – 1 opona = 2 punkty. Za każde zdobyte 20 punktów uczestnik akcji otrzymuje e-Zdrapkę, która daje szansę na wygranie nagród natychmiastowych. W puli znajduje się blisko pół tysiąca bonów do sklepów internetowych, m.in. Allegro, Komputronik, Answear oraz wiele atrakcyjnych gadżetów od marek Continental i Uniroyal. W styczniu 2020 roku odbędzie się losowanie nagród głównych: 5 hulajnóg elektrycznych, 3 rowerów elektrycznych i samochodu Mercedes-Benz klasy A.

Zgłoszenia do loterii Continental przyjmowane są do 31 grudnia 2019, do godziny 12.00. Więcej informacji i regulamin akcji dostępne na stronie www.contiloteria.pl.

Za przygotowanie i prowadzenie kampanii odpowiedzialna jest agencja Arthefact z Łodzi, organizatorem loterii jest firma Grzegrzółka&Ko Sp. z o.o.